We wrześniu rejestracje dostawczych Volkswagenów wzrosły o ponad 47 procent, a w całym trzecim kwartale 2020 r. o 4,6 procent

 
  • Wrzesień 2020: 928 nowych dostawczych Volkswagenów na naszych drogach – wzrost o 47,1 procent w stosunku do analogicznego miesiąca roku ubiegłego
  • Cały trzeci kwartał roku 2020 to wzrost liczby nowych rejestracji o 4,6 procent (3212 aut)

Poznań, 9 października 2020 r. Volkswagen Samochody Dostawcze zamknął wrzesień oraz cały trzeci kwartał roku 2020 bardzo dobrymi wynikami sprzedażowymi. W porównaniu z wrześniem roku ubiegłego, rejestracje całej gamy modelowej w tym miesiącu wzrosły aż o 47,1 procent i wyniosły 928 aut. Biorąc natomiast pod uwagę cały trzeci kwartał 2020, rejestracje wzrosły o 4,6 procent, do 3212 pojazdów.

Na dobry wynik osiągnięty we wrześniu oraz w całym trzecim kwartale 2020, z pewnością ogromny wpływ miała doskonała oferta przygotowana specjalnie dla klientów marki, w ramach której klienci mogli kupić nowe, dostawcze Volkswageny na bardzo korzystnych warunkach cenowych z pakietem elastycznych narzędzi finansowych zapewniających klientom bezpieczeństwo w niepewnych czasach pandemii Covid-19 oraz z przedłużoną do 5 lat gwarancją na modele Caddy oraz Crafter.

Tegoroczny sezon urlopowy był odmienny od wielu poprzednich. Ogromną popularnością cieszyły się samodzielne wakacje, np. w kamperze. Volkswagen Samochody Dostawcze odnotował znaczny wzrost zainteresowania tego typu modelami. W związku z tym, wszystkim klientom, którzy myślą już o przyszłorocznych wakacjach i chcieliby wyjechać na nie swoją nową, wymarzoną Californią lub Grand Californią, już dziś sugerujemy wizytę w wybranym salonie dealerskim.