Zaproszenie IPCEI Microelectronics Industry Workshop – Intelligent Power Distribution for 12V/24V and 48V Automotive Applications

Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić przedstawicieli firm członkowskich do udziału w workshopie branży mikroelektronicznej – Inteligentna dystrybucja zasilania dla aplikacji motoryzacyjnych 12V/24V i 48V.

Impreza w formie warsztatów odbędzie się w dniu 18 stycznia 2023 w Krakowie, w godz. 14:45 – 17:15:

Miejsce: Akademia Górniczo-Hutnicza (AGH)

Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

Adres:   Budynek B, sala H-24

Al. A. Mickiewicza 30, Kraków

Warsztat ten jest prowadzony wspólnie przez globalną firmę Infineon oraz ADVANTAGE AUSTRIA Poland i wspierany przez AGH.

Zapraszamy do udziału w naszej sesji i dowiedzenia się więcej o:

  1. firmie Infineon Technologies Austria AG
  2. Inteligentnej dystrybucji zasilania dla zastosowań/aplikacji motoryzacyjnych 12V/24V i 48V

Warsztaty prowadzone będą przez Infineon Technologies Austria AG i skupią się na wyzwaniach i opracowanych innowacyjnych rozwiązaniach.  Firma Infineon jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości półprzewodników do systemów elektronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego.  Prowadzący przedstawi główne elementy systemu dystrybucji energii elektrycznej, omówi wyzwania i perspektywy na przyszłe generacje nowoczesnych systemów dystrybucji energii  w domenie 12V, 24V i 48V.

W ramach warsztatów kadra profesorska Interdyscyplinarnego Laboratorium Badawczego Akademii Górniczo-Hutnicza (AGH) przedstawi profil swojej działalności. AGH jest nowoczesną uczelnią, która aktywnie uczestniczy w budowaniu społeczeństwa opartego na wiedzy i tworzeniu innowacyjnych technologii. Uczelnia ma ugruntowaną pozycję w kraju i jest szeroko rozpoznawalna za granicą.

Warsztaty będą stanowiły interaktywną platformę łączącą uczestników ze świata przemysłu, badań, edukacji oraz firmę Infineon i oferują unikalną możliwość omówienia przyszłej współpracy ukierunkowanej na rozwiązywane wyzwań w dziedzinie mikroelektroniki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona. Workshop odbędzie się w języku angielskim bez możliwości tłumaczenia.

W celu rejestracji na wydarzenie proszę o przesłanie drogą mailową (krakow@advantageaustria.org) zgłoszenia o chęci uczestnictwa.

www.advantageaustria.org/pl


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997