Weź udział w webinarze z Comarch i przygotuj firmę na KSeF

W lipcu 2024 r. Krajowy System e-Faktur stanie się obowiązkiem dla większości polskich przedsiębiorców. W związku z tym krakowski dostawca systemów ERP, Comarch zaprasza na webinar 19 grudnia 2023 r. poświęcony nadchodzącym zmianom w prawie.

Z systemu KSeF polskie firmy mogą dobrowolnie korzystać od początku 2022 r., warto jednak pamiętać, że od 1 lipca 2024 r. będzie on obowiązkowy dla podatników VAT, którzy mają siedzibę lub stałe miejsce prowadzenia działalności w Polsce.

Nadchodzące zmiany to dla części przedsiębiorstw prawdziwa rewolucja w dotychczasowym sposobie zarządzania fakturami. Webinar ze specjalistami Comarch i Taxpoint ma na celu wyjaśnić uczestnikom, jak dostosować się do obsługi Krajowego Systemu e-Faktur, niezależnie od wielkości firmy czy jej branży.

Prelegenci webinaru przedstawią najważniejsze informacje dotyczące KSeF, a także zaprezentują intuicyjną obsługę systemów Comarch ERP. Rozwiązania Comarch są już zintegrowane z KSeF, a ich funkcjonalności umożliwiają bezproblemową komunikację z systemem, w tym wysyłkę i odbiór faktur ustrukturyzowanych.

Comarch kieruje swój webinar głównie do firm, które nie wykorzystują jeszcze oprogramowania do obsługi Krajowego Systemu e-Faktur. Organizator zachęca również do przesyłania uwag i pytań na adres: webinar-pytanie@comarch.pl.

Agenda webinaru 19 grudnia 2023 r.:

  • Zmiany w przepisach 2023/2024 istotne dla firm.
  • Krajowy Systemem e-Faktur w świetle przepisów.
  • Dotychczasowe doświadczenia Comarch z komunikacją z KSeF.
  • Jak komunikować się z KSeF w rozwiązaniach Comarch ERP.
  • Comarch EDI – zaawansowana platforma dla wymagających Klientów.
  • Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zapraszamy! https://www.comarch.pl/krajowy-system-e-faktur-ksef/?utm_source=pim&utm_medium=artykul#webinar