Prezes PIM na Open Eyes Economy Summit 2023

W dniach 21-22.11.2023 r. odbywa się w Krakowie VIII edycja kongresu – Open Eyes Economy Summit 2023.

Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit to wyjątkowe w tej części świata wydarzenie – to jedyny w swoim rodzaju kongres ekonomiczny, w którego ramach udowadnia się, że biznes i gospodarka nie tylko mogą, ale powinny opierać się na wartościach społecznych.

W 2023 r. już po raz ósmy prowadzone są rozmowy o ekonomii wartości i o działalności gospodarczej, w której wartości nie są jedynie ozdobnikiem czy dodatkiem, ale stanowią fundament i busolę działań biznesowych i wyborów konsumenckich.

Motywem przewodnim Open Eyes Economy Summit 2023 jest energia społeczna. W dobie polikryzysu to temat, który nabiera szczególnego znaczenia. Podczas Kongresu premierę ma raport Generatory Energii Społecznej, którego autorzy z różnych środowisk podejmą się rozważań dotyczących wyzwalania i marnowania potencjału energii społecznej w naszym kraju.

Uczestnikami sesji specjalnej nt: „Europejska motoryzacja – terapia szokowa czy ewolucja?”, która odbyła się w dniu 21.11.2023r., byli JANUSZ KOBUS Prezes Polskiej Izby Motoryzacji, ANDRZEJ KUBLIK Prezes Zarządu QSense, MACIEJ MAZUR Dyrektor Zarządzający, Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, KINGA MARCZAK Dyrektor Handlowa Personnel Serice oraz HENRYKA BOCHNIARZ Przewodnicząca Rady Konfederacja Lewiatan, dyskusję moderował ANDRZEJ KORPAK Niezależny Konsultant Branży Motoryzacyjnej.