AkzoNobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Partnerem konkursu Tygrysy Rynku Blacharsko-Lakierniczego

AkzoNobel jeden z czołowych producentów powłok lakierniczych na świecie, który od wielu lat dostarcza produkty i usługi, spełniające najwyższe standardy koncentruje się na wspomaganiu rozwoju działalności jej klientów. AkzoNobel został Partnerem konkursu Tygrysy Rynku Blacharsko-Lakierniczego

Szukając produktów lakierniczych najwyższej jakości, profesjonalne warsztaty blacharsko-lakiernicze z całego świata wybierają technologie AkzoNobel.

Marka Sikkens, dystrybuowana w Polsce przez AkzoNobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. i marka Lesonal przez Primakolor Car Refinishes Sp. z o.o, zapewniają innowacyjne rozwiązania w zakresie biznesowym, ekologicznym, jak i kolorystycznym.

Już dziś dołącz do zadowolonych klientów AkzoNobel i pracuj na nowoczesnych, zrównoważonych systemach najwyższej jakości i wydajności marek Sikkens i Lesonal.

Zapraszamy 6 grudnia do ApartHotel Termy Uniejów na konferencję XVI Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych, II Ogólnopolski Kongres Serwisów Naprawczych,  której Partnerem jest AkzoNobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o.