Ambasada Włoch zaprasza na Międzynarodowe Targi Obróbki Blachy LAMIERA w roli oficjalnego delegata, 16-19.05.2017, Mediolan, Włochy

Biuro ICE- Sekcji Promocji Handlu Ambasady Włoch w Warszawie organizuje wyjazd dla użytkowników obrabiarek do obróbki plastycznej na targi LAMIERA 2017, których tegoroczna edycja odbędzie się w Mediolanie.

Zaproszenie, w roli oficjalnego gościa (nieodpłatnie) skierowane jest do firm aktualnie poszukujących nowych rozwiązań technologicznych w zakresie obróbki blach, rur.

Oferta targów obejmuje maszyny, instalacje, urządzenia do obróbki blach/ rur/ kształtowników/ drutów i elementów konstrukcji stalowych oraz formy, technologie spawania, obróbki cieplnej, obróbki i wykańczania  powierzchni oraz ofertę podwykonawstwa przemysłowego.

Poprzednią edycję targów LAMIERA w 2016 roku odwiedziło 20.395 zwiedzających w tym 857 zagranicznych, którzy zapoznali się z ofertą 386 wystawców (w tym 30% zagranicznych). Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://www.lamiera.net/en/the-exhibition/.

Program wyjazdu na targi Lamiera 2017:
16 maja 2017 – przyjazd delegacji zagranicznych
17 i 18 maja 2017- zwiedzanie targów, spotkania z włoskimi wystawcami, powitalne spotkanie
19 maja 2017 – check-out i wyjazd delegacji.

Podróż lotnicza, zakwaterowanie w hotelu NH Touring w Mediolanie (3 noce IN 16 maja OUT 19 maja 2017) wyżywienie: śniadania i lunch na targach oraz przejazdy na trasach lotnisko-hotel-targi  uczestnikom wchodzącym w skład oficjalnej delegacji pokrywają organizatorzy włoscy (za wyjątkiem tzw. extras w hotelu).

Firmy zainteresowane przyjęciem zaproszenia na powyższych warunkach prosimy o kontakt z panią Izabelą Laskowską z ICE – Sekcji Promocji Handlu Ambasady Republiki Włoskiej w Warszawie (tel.22 6280243), e-mail: varsavia@ice.it w celu uzyskania następujących dokumentów koniecznych do formalnego zgłoszenia zainteresowania:

1.    Zgłoszenie zawierające warunki uczestnictwa ( zal.1 ang/ pl)
2.   Ankieta użytkownika dotycząca struktury Waszej firmy, a w szczególności sekcji dedykowanej technologiom wystawianym na targach LAMIERA (zał.2, ang.). Po przeanalizowaniu obu wypełnionych dokumentów zostanie potwierdzone zaproszenie na targi w roli oficjalnego gościa.

Na podstawie informacji zawartych w wypełnionych Ankietach zostanie przygotowany indywidualny program zwiedzania targów obejmujący spotkania z włoskimi wystawcami produktów, którymi są Państwo zainteresowani.

Oprócz programu spotkań na stoiskach, o którym wspominaliśmy zostanie zorganizowane spotkanie powitalne w celu wzajemnego poznania się, w którym będą uczestniczyć wszyscy członkowie oficjalnej delegacji z Polski, na które otrzyma Pan/i indywidualne zaproszenie.

Wskazana jest znajomość języka angielskiego, który jest oficjalnym językiem targów. Projekt zakłada udział jednej osoby z danej firmy. Wizyta nie rodzi żadnych zobowiązań z Waszej strony (oficjalna promocja instytucjonalna).

Zapraszamy do odwiedzenia strony targów www.lamiera.net i zgłoszenia zainteresowania naszą propozycją poprzez wypełnienie i odesłanie Zgłoszenia oraz Ankiety Użytkownika najpóźniej do dnia 10 marca 2017, drogą e-mail na adres varsavia@ice.it.