KONFERENCJA BEZPŁATNA: FLOTOWE TRENDY 2017 – EKOMOBILNOŚĆ, 10.05.2017

FLOTOWE TRENDY 2017 – EKOMOBILNOŚĆ

Co nowego w samochodach z alternatywnymi napędami oraz ich wartościach rezydualnych, telematyce, sposobach zarządzania mobilnością w firmie z perspektywy pracowników i floty. Elektromobilność na świecie i w Europie, a jej polska perspektywa. Na majowej konferencji targowo-networkingowej z cyklu Flotowe Trendy, prawie pięciuset flotowych decydentów wysłucha wykładów poświęconych wybranym obszarom dynamicznie rozwijającego się obszaru flotowej mobilności.

Podczas organizowanej przez magazyn EuroFlota kolejnej edycji konferencji FLOTOWE TRENDY 2017 – EKOMOBILNOŚĆ (10 maja br. w Warszawie), wybitni eksperci przeanalizują m.in. trendy na rynku pojazdów z napędami alternatywnymi oraz pokażą, jaki mają one wpływ na wartości rezydualne takich pojazdów już dzisiaj i co może nas czekać w tej mierze w niedalekiej przyszłości.

Pokażemy najważniejsze, prorozwojowe czynniki rynku pojazdów elektrycznych w kontekście polskich realiów oraz rządowego „Planu Rozwoju Elektromobilności w Polsce” – jaki jest stan przygotowań przepisów rządowych przewidujących ulgi i benefity dla firm kupujących auta elektryczne.

Odpowiemy też na pytanie, czy samochody hybrydowe to przejściowa moda czy też stały już trend w firmowych parkach oraz jakie zmiany czekają modele finansowania floty w kontekście firmowej mobilności, a także czy floty wracają do LPG?

Na majowej edycji Flotowych Trendów, pojawią się również ważne zagadnienia z obszaru wykorzystania telematyki w firmowej flocie, np. przy wprowadzaniu skutecznych mechanizmów kreujących pożądane zachowania kierowców/pracowników. Omówimy również trendy i konkretne metody poprawy efektywności i optymalizacji kosztów, procedur oraz rozliczeń podróży służbowych?

Konferencja, poza majową Ekomobilnością, w tym roku będzie miała jeszcze jedną odsłonę. W czerwcu, odbędzie się jej piąta edycja: Flotowe Trendy 2017 – Samochody Użytkowe i Dostawcze (22 czerwca). Tu przyjrzymy się rynkowi samochodowemu oraz kierunkom rozwoju flot samochodów użytkowych i dostawczych. Wskażemy m.in. trendy w obszarze zastosowań usług najmu oraz modeli finansowania samochodów użytkowych (także adaptowanych i specjalistycznych) – dotkniemy tematyki wartości rezydualnych w pojazdach użytkowych. Postaramy się odpowiedzieć też na pytanie, czym będą napędzane floty użytkowe w najbliższej przyszłości: czy diesel będzie nadal królem i czy napęd elektryczny ma szanse  we wlotach transportowych?  .

Zaproszeni na konferencje targowo-networkingowe z cyklu FLOTOWE TRENDY prelegenci, to uznani praktycy, specjaliści i eksperci, którzy dysponują wiedzą oraz doświadczeniem pozwalającym trafnie przewidywać trendy i kreślić ścieżki rozwoju, a także zmian konkretnych segmentów branży flotowej.

FLOTOWE TRENDY, już od trzech lat tworzy przestrzeń i klimat do nawiązywania nowych branżowych kontaktów, dzięki którym możemy zyskać w sferze zawodowej oraz biznesowej. Tu można poznać znakomitych praktyków i ekspertów, a także uzyskać dostęp do szerszego grona potencjalnych dostawców czy nowych partnerów biznesowych. Na FLOTOWYCH TRENDACH pokazujemy zarówno rozwiązania, które już jutro mogą bezpośrednio wpływać na flotę samochodową firmy, jak i takie, które będą pośrednio oddziaływać na kondycję całej firmy. Zapraszamy na nie administratorów flot, członków kadry kierowniczej oraz inne osoby, które bezpośrednio lub pośrednio zarządzają flotą samochodową w firmie albo koordynują procesy związane z zakupem i użytkowaniem aut.

Uczestnictwo w cyklu konferencji jest bezpłatne, ale – liczba bezpłatnych miejsc jest ograniczona. Warto więc pośpieszyć się ze zgłoszeniem swojego udziału.

Więcej o cyklu FLOTOWE TRENDY 2017 oraz możliwość zgłoszenia uczestnictwa na stronie: www.flotowetrendy.pl