Webinar Pajmon: Ryzyka, niebezpieczeństwa i potencjały przy zatrudnianiu obcokrajowców

Zastanawiacie się Państwo, czy warto zatrudnić obcokrajowców, ale nie wiecie z czym przyjdzie Wam się zmierzyć? Zawiłość stale zmieniających się przepisów nie ułatwia podjęcia decyzji.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto poznać ryzyka, niebezpieczeństwa, ale także potencjały, które wiążą się z zatrudnianiem cudzoziemców.

Na rynku nadal brakuje wykwalifikowanych specjalistów. Osoby, posiadające wymagane przez Państwa kwalifikacje coraz trudniej znaleźć.

W obecnych czasach kluczowym aspektem stabilności i rozwoju firmy, jest utrzymanie ciągłości produkcji, zatem szukacie dobrego, bezpiecznego i skutecznego rozwiązania.

Aby pomóc Państwu w uzyskaniu niezbędnej wiedzy z tego obszaru, w imieniu firmy Pajmon CPT, eksperta w obszarze zatrudniania cudzoziemców w Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego BCC Katowice, serdecznie zapraszamy na spotkanie on-line, podczas którego eksperci z ramienia firmy omówią aspekty prawne, obowiązki jakie musi spełnić pracodawca zatrudniający obcokrajowców jak również zagrożenia wynikające z nieznajomości prawa związanego z zatrudnieniem obcokrajowców. Eksperci przybliżą Państwu także rolę jaką pełni i jakie obowiązki przejmuje za Państwa Agencja Pracy.

W spotkaniu udział wezmą Anna Flig-Łuska, kierownik ds. kadr i płac w firmie Pajmon CPT specjalizująca się w prawie pracy, specjalistka z wiedzą i wieloletnim praktycznym doświadczeniem w zakresie zatrudniania cudzoziemców w Polsce oraz legalizowaniu ich pobytów oraz Gabriel Gatner, adwokat specjalizujący się w prawie pracy i prawie e-commerce, od kilku lat współpracujący z firmą Pajmon CPT.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 2.03.2023 r. o godzinie 12.00.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997