Praktyczne, certyfikowane szkolenie dla branży motoryzacyjnej Global MMOG/LE wersji 6 oraz 5

Dostawcy Motoryzacji w 2024 stoją przed wyzwaniami wynikającymi z gwałtownego rozwoju produktów OEM-ów i zastosowanej w nich najnowszej technologii. Jednocześnie działalność operacyjna dostawcy wymaga efektywnego zarządzania ryzykiem oraz aktualnych informacji o zakłóceniach operacyjnych i biznesowych OEM i Tier-1. Standard Global MMOG/LE w wersji 6 podpowiada najlepsze modele procesów logistycznych i produkcyjnych dla dostawcy.

Aby wesprzeć przejście na wersję 6 samooceny DSR proponuje certyfikowane szkolenie z rabatem edukacyjnym MMOG/LE 

Potwierdzenie kwalifikacji: Certyfikat Odette/AIAG

Czas trwania: 2 dni / do 15-16 godzin roboczych

Najbliższy termin: 16-17 maja 2024

Miejsce: Wrocław lub inne wybrane miasto (dla szkoleń dedykowanych)

Global MMOG/LE to zaawansowany standard samooceny dostawców wymagany przez dominującą liczbę producentów samochodów.

Jest narzędziem rozwijania procesów produkcyjnych i logistycznych firmy zgodnie z bieżącymi potrzebami rynku Automotive dla wszystkich dostawców poziomu Tier-1, Tier-2 oraz poddostawców.

Szczegóły i informacje: https://www.dsr.com.pl/mmog-szkolenie/

*******************

DSR jest dostawcą rozwiązań IT, zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma świadczy również usługi doradcze i szkoleniowe, niezbędne do obsługi aplikacji biznesowych DSR 4FACTORY oraz oferuje kompleksowe wsparcie i opiekę w zakresie ich utrzymania i rozbudowy. Oprogramowanie i usługi z portfolio DSR 4FACTORY, są stale rozwijane i dopasowywane do potrzeb przedsiębiorstw produkcyjnych, w celu poprawy ich produktywności oraz zwiększenia konkurencyjności. DSR to obecnie jedno z największych centrów kompetencyjnych dla firm produkcyjnych w Polsce (ponad 80. doświadczonych ekspertów: konsultantów, kierowników projektów, analityków i programistów). Kilkaset projektów wdrożenia systemów informatycznych w polskich i międzynarodowych firmach produkcyjnych osiągających w sumie ponad 50 mld złotych przychodu rocznie i posiadających ponad 58 tys. pracowników (www.dsr.com.pl).

Kontakt:

DSR S.A. 
Grzegorz Pawłowski
+48 734 478 889

grzegorz.pawlowski@dsr.com.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAutoEvent 2024
Następny artykułOrlen inwestuje w Euroloop

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997