AutoEvent 2024

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do grona prelegentów AutoEventu dołączył Pan Marek Zuber – wybitny ekspert z ogromnym doświadczeniem w analizie ekonomicznej i doradztwie finansowym.

Na AutoEvent Pan Marek Zuber przedstawi wprowadzenie do najnowszych prognoz dla gospodarki, z szczególnym uwzględnieniem sektora motoryzacyjnego. Będzie mówił o:
– aktualnej sytuacji gospodarczej na świecie i w Europie,
– wpływie globalnej sytuacji na perspektywy polskiej gospodarki,
– wyzwaniach i zagrożeniach dla polskiej i europejskiej branży motoryzacyjnej.

To niepowtarzalna okazja, aby dowiedzieć się o aktualnym stanie światowej gospodarki od jednego z najlepszych ekspertów w branży. Zapraszamy na jego wystąpienie, które z pewnością dostarczy cennych informacji i pokaże szeroki kontekst ekonomiczny w obliczu niepewnej sytuacji geopolitycznej.

Pan Marek Zuber studiował na Wydziale Finansów i Bankowości Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz na Wydziale Elektroniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo Hutniczej. Swoją karierę rozpoczął jako analityk w Banku Przemysłowo-Handlowym, a następnie, jako Główny Ekonomista w TMS Brokers i w Internetowym Domu Maklerskim. Obecnie Marek jest aktywnym wykładowcą na studiach MBA, prowadzi zajęcia w SGH oraz zasiada w wielu prestiżowych radach naukowych.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy do udziału w AutoEvencie!

Przypominamy że do 30 kwietnia można skorzystać z promocyjnej ceny.
Do zobaczenia!


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997