Polska-Turecka Izba Gospodarcza – konferencja w Bursie 14-16 listopada

W dniach 14-16 listopada 2017 roku, w Bursie/Turcja odbywa się coroczna konferencja i targi przemysłu motoryzacyjnego, połączone za spotkaniami b2b oraz wizytami u producentów.

Turecki przemysł samochodowy produkuje samochody osobowe, ciężarówki i autobusy w ilości ponad 1,3 miliona rocznie, głównie z przeznaczeniem na rynek europejski. W Turcji są ulokowane fabryki: Renault, Fiat, Honda, Hyundai, Mercedes oraz setki skooperowanych zakładów produkujących części samochodowe i wyposażenie. Jednym z głównych ośrodków produkcyjnych jest położona w pobliżu Stambułu Bursa. Produkcje zlokalizował tam m.in Fiat, Renault, Bosch oraz ponad 600 producentów części. W Bursie wytwarza się ponad 60% całkowitej, tureckiej produkcji sektora “automotive”. Producenci ulokowani są w kilku strefach przemysłowych wokół Bursy. Dysponują także strefą wolnocłową. Targi corocznie gromadzą producentów i handlowców z wielu krajów. Szczegóły (w języku angielskim) można zobaczyć na www.turkey.automotivemeetings.com

Polsko-Turecka Izba Gospodarcza, organizuje pilotażowy wyjazd polskiego przemysłu motoryzacyjnego na targi w Bursie. Działając na podstawie porozumienia w współpracy z Izbą Gospodarczą w Bursie (EBSO) oferują uczestnikom z Polski bardzo dogodne warunki udziału oraz zorganizowanie spotkań z wybranymi partnerami, w tym także wizyty u producentów zlokalizowanych w Bursie.

Program Bursa 14-16 listopada

Izba proponuje następującą organizację wyjazdu:

  • 13 listopada – poniedziałek wylot do Stambułu, transfer do Bursy i zakwaterowanie w Hotelu
  • 14-16 listopada – udział w konferencji, seminariach i targach oraz wizyty u producentów
  • 17 listopada – piątek wylot do Warszawy

Koszt udziału 300 euro od uczestnika.Obejmuje on, wszystkie koszty od momentu wylądowania w Stambule do momentu powrotu na lotnisko w Stambule. W tym koszt noclegów w hotelu 5 gwiazdkowym(śniadanie), transfery, oraz umawianie spotkań i wizyt.

Uczestnik we własnym zakresie pokrywa koszt biletu lotniczego, Warszawa-Stambuł-Warszawa (ok 1500 PLN), koszt zakupu wizy (25 euro, wizę zakupuje się elektronicznie, wystawiana jest faktura) oraz koszt ubezpieczenia (indywidualnie, ok 50 PLN)

Więcej informacji:

Marek Nowakowski

Prezes Zarządu Izby

marek.nowakowski@ptcoc.eu

tel. 512 371 288