Opakowanie uszyte na miarę

Firma Geo Globe Polska jest jednym z liderów na rynku międzynarodowym w użyciu technologii termoformowania próżniowego. Od 25 lat dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości, w tym do branży motoryzacyjnej. Są to opakowania dedykowane takie jak: tace transportowe, przekładki, trójpaki czy kontenery na materiały niebezpieczne.

Z uwagi na możliwość zastosowania bardzo szerokiej palety materiałów takich jak ABS, PS, HDPE, PC klient może dobrać odpowiednie opakowanie, aby dobrze zabezpieczyć produkt podczas transportu oraz magazynowania.

   

Firma Geo Globe Polska oferuje swoim klientom kompleksową realizację zamówień, począwszy od zaprojektowania opakowania, poprzez wykonanie narzędzi i prototypów, aż po finalne wykonanie wyrobu w produkcji seryjnej. Podczas etapu projektowania oraz wykonania prototypu klient ma możliwość sprawdzenia wykonanego projektu i wprowadzenia ewentualnych poprawek, tak aby taca idealnie spełniała wymagania ochrony produktu podczas transportu oraz magazynowania. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu przestrzeni pomiędzy tacami, uzyskujemy maksymalne zagęszczenie elementów w secie. Pozwala to na duże oszczędności w transporcie np. w stosunku do tac wykonanych z EPP (o 50% zwiększa się ładowność).

Odpowiedni projekt przekładki transportowej to nie tylko dobrze zabezpieczony produkt, ale również dbałość o aspekt ekonomiczny projektu, dla którego przygotowana została taca.

Ze względu na ogromne możliwości kształtowania powierzchni i estetykę, firma Geo Globe Polska produkuje również wyroby dla branż: pojazdów użytkowych, lotniczej, kolejowej, budowlanej i medycznej.

Geo Globe Polska Sp. z o.o. Sp. k. ● ul. Dzieńdziela 30 ● 43-190 Mikołów ● tel. +48 32 226 07 96 ● fax +48 32 226 05 05

www.geoglobe.pl ● email: sekretariat@geoglobe.pl ● Zapraszamy do współpracy