Moto Idea 2023: Zniżka dla firm członkowskich PIM

Szanowni Państwo,  

Już tej jesieni odbędzie się kolejna edycja Konferencji Moto Idea. Zapraszamy Państwa do udziału w tym prestiżowym i obowiązkowym na konferencyjnej mapie przedstawicieli branży motoryzacyjnej wydarzeniu.

13. Konferencja Moto Idea 

Termin: 24-25 października 2023 roku  

Miejsce: hotel Q Hotel Plus, Bielany Wrocławskie, ul. Szwedzka 7 

Moto Idea wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą i głębokim poziomem merytorycznym, który oferuje uczestnikom możliwość całkowitego zanurzenia się w najważniejszych branżowych tematach.  To cenne źródło informacji o najnowszych trendach i innowacjach, a także o kluczowych kwestiach dotyczących stanu sektora automotive oraz wyzwaniach i możliwościach dla przemysłu motoryzacyjnego. Tematy takie jak elektromobilność, zrównoważony rozwój i koncepcje automatyzacji dominują w dyskusjach. Konferencja ma na celu stworzenie miejsca do wyjątkowej wymiany wiedzy i doświadczeń, aktywnie wspierając rozwój branży motoryzacyjnej w Polsce. 

Program tegorocznej konferencji obejmuje panele dyskusyjne, prezentacje, wystawy oraz sesje networkingowe. Wydarzenie poprzedzi Moto Idea Launch, czyli spotkanie online, które pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów i umówienie spotkań na konferencji.

Serdecznie zachęcamy do udziału oraz rejestracji przez formularz na https://moto-idea.pl/kup-bilet/ 

Na hasło PIM2023 Członkowie Polskiej Izby Motoryzacji otrzymują 200 zł zniżki na zakup biletów.  

 

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy Konferencji Moto Idea


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997