MLP Group przedłuża umowę z Kongsberg Automotive

Firma Kongsberg Automotive przedłużyła umowę najmu w parku MLP Pruszków I. Łączna powierzchnia produkcyjno-magazynowa (z pomieszczeniami biurowymi) wynajmowana przez norweski koncern motoryzacyjny wynosi blisko 12 tys. m2.
Kongsberg Automotive to norweski holding, który od ponad 50 lat działa w sektorze motoryzacyjnym. Fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane są w 20 krajach Europy, Azji oraz Ameryki Południowej, Północnej i Środkowej. Kongsberg dostarcza komponenty do samochodów takich marek jak: Audi, BMW, Chevrolet, Ford, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Saab, Scania, Toyota, Volvo.

Kongsberg Automotive, na terenie parku MLP Pruszków I wynajmuje blisko 12 tys. m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej wraz z pomieszczeniami biurowymi. Spółka jest jednym z pierwszych najemców parku MLP Pruszków I, gdzie prowadzi działalność od 2000 r. W Pruszkowie produkowane są komponenty do foteli aut luksusowych m.in. maty grzewcze, zagłówki, systemy masażu. Zatrudnia ponad 1 100 pracowników.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada ok. 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie 200 – 18 000 m2.

źródło: MLP Group
AUTOR: WNP.PL (AG)