FORD: Słuchanie ulubionych melodii podczas jazdy jest dobre dla naszej duszy

Pokonywanie monotonnej drogi do pracy ze śpiewem na ustach, zwłaszcza w rytmie ulubionej piosenki, może być kluczowym elementem Twojego miejskiego przewodnika po życiu.

 • Kiepski nastrój pokonuje śpiewanie w samotności, które pobudza nasze zmysły.
 • Muzyka uwalnia hormony, dzięki którym czujemy się szczęśliwi, poprawia oddychanie i redukuje stres.
 • Tworzymy własną playlistę na indywidualne podróże, podczas których muzyczna uczta jest szczególnie intensywna.
 • System B&O PLAY montowany w nowej Fieście pozwala wycisnąć maksimum z ulubionej muzyki.
 • 675-watowa technologia została dopracowana przez ponad 5000 odtworzonych nagrań, od Adele po Jay-Z.

  Eksperci zgadzają się, że istnieje wiele korzyści zdrowotnych z inscenizowania improwizowanych sesji karaoke za kierownicą – czujemy się naprawdę komfortowo śpiewając, gdy nie ma w aucie nikogo innego, a system nagłośnienia w samochodzie zapewnia stosowny podkład.

  Nowy system dźwiękowy B&O PLAY, znajdujący się w nowych Fiestach, to najmocniejszy zestaw dla aut w tej klasie. Inżynierowie spędzili rok, odsłuchując ponad 5000 utworów, aby zapewnić najlepsze brzmienie 675 W systemowi, korzystając m.in. z przebojów Adele, Foo Fighters czy Jay-Z – ale też tonując emocje muzyką klasyczną – by niezależnie od tego jak cicho lub głośno grasz, efekt był najlepszy.

  „Dla wielu osób słuchanie muzyki, którą kochają, jest fundamentalną częścią każdej podróży – jest to ścieżka dźwiękowa do własnego filmu drogi”, mówi Jan Schroll, kierownik multimediów i łączności, Ford of Europe. „B&O PLAY dla zupełnie nowej Fiesty zapewni naszym klientom jak najlepszą jakość dźwięku – niezależnie od ich gustu w muzyce”.

  Badania z usługi strumieniowej transmisji muzyki Spotify ujawniają, że podczas indywidualnych podróży, gdy jesteśmy w aucie sami, odtwarzamy nasze „sekretne” listy, puszczamy muzykę i śpiewamy na cały głos. Wielu z nas ma listy muzyczne, których słuchamy jedynie w samochodzie. Jego zamknięta przestrzeń czyni odbiór muzyki niezwykle intensywnym, a dźwięki idealnie wypełniają otoczenie, w którym się znajdujemy.

Źródło: www.mototarget.pl