Fiat Doblo liderem wśród „dostawczaków” na Ukrainie

Fiat Doblo zdobył nagrodę „Ukraine Autotrading Awards 2012” przyznawaną przez czytelników ukraińskich pism branżowych. Doblo jest liderem swojego segmentu u naszych wschodnich sąsiadów od 2010 r.

W ubiegłym roku ilość zarejestrowanych Fiatów Doblo wzrosła o 31,9 proc., a udział w segmencie zwiększył się z 24,6 do 33,7 proc. Podczas przyznania wyróżnienia podkreślono, że włoski model od samej fazy projektowej został obmyślany jako samochód dostawczy pod każdym względem.

Spośród ostatnich nowości Doblo wyróżniają się wersje „XL” i „Work Up”, które wzbogacają gamę o ponad 500 dostępnych rozwiązań, łącząc ze sobą nadwozia, drzwi i wersje silnikowe. „XL” charakteryzuje się drzwiami tylnymi o wysokości 1 455 mm i wnęce bagażowej mierzącej 1 550 mm. Auto jest w stanie zapewnić ładowność do 1 tony.

Odmiana „Work Up” posiada powierzchnię ładunkową 4 m kw. ruchome stopnie, schowek na narzędzia, uchwyty mocujące, słupki do mocowania długich przedmiotów oraz podest. Auto przeznaczone jest głównie dla branży budowlanej, remontowej, usługowej oraz rolnictwa

Źródło: Fiat

ll/moto.wp.pl
(WP.PL)