„Indyjskie” auto pokonało niemieckie modele

The Best Car 2012 to kolejna odsłona plebiscytu na samochód roku według internautów organizowany przez naszą redakcję. Waszej ocenie poddaliśmy 36 różnych modeli w sześciu kategoriach. Oto wyniki!
Zasady plebiscytu były proste. Każdy mógł oddać głos na jeden samochód w każdej z sześciu kategorii tematycznych:dla biznesmena, do miasta, dla rodziny, dla lubiących moc i prędkość, najbardziej designerski oraz dla kochających przygodę.

Zwycięzcą w danej kategorii został ten model, który zebrał najwięcej Waszych głosów. Głosowanie trwało od 6 lutego do 5 marca.

Tytuł The Best Car 2012 trafił do Range Rovera, który zdobył największą ilość głosów: 1950 (6,02 proc.). Model ten zdobył również nagrodę w kategorii „Dla kochających przygodę”

Dla rodziny: Chevrolet Cruze SW zdobył 1414 głosów (4,36 proc.)

Dla lubiących moc i prędkość: Porsche Carrera 4S zdobyło 1438 głosów (4,44 proc.)

Do miasta: Mercedes Klasy A zdobył 1542 głosów (4,67 proc.)

Najbardziej designerskie: Citroen DS5 zdobył 1447 głosów (4,46 proc.)

Dla biznesmena: Maserati Quattroporte zdobyło 1480 głosów (4,57 proc.)

Ale to nie koniec! Każdy, kto wziął udział w naszym konkursie – to znaczy oddał głos na stronie z opisem samochodu, potem wypełnił prosty formularz uzasadniając swój wybór miał szansę na wygranie cennej nagrody.

Spośród wszystkich prac kapituła konkursowa wybrała siedem najciekawszych. Główną nagrodą w konkursie jest kompletny zestaw bagażnika dachowego marki THULE o wartości 2,5 tys. zł. Ponadto, dla autorów najciekawszych uzasadnień w kategoriach tematycznych czeka 6 zestawów składających się z funkcjonalnej i podręcznej lodówki samochodowej marki Variant oraz profesjonalnego alkomatu ALCOSCENT.

Przysłaliście do nas 9987 prac. Za wszystkie serdecznie dziękujemy! Już wkrótce opublikujemy listę zwycięzców.

Więcej informacji oraz regulamin na stronie plebiscytu The Best Car 2012 – www.bestcar.onet.pl

Onet.pl, prej / Onet