CUPRA prezentuje wnętrze elektrycznego samochodu koncepcyjnego

Pierwsza całkowicie elektryczna CUPRA Concept będzie łączyć w sobie najnowsze technologie oraz nowoczesny design. To właśnie te cechy podkreślą osobowość samochodu. Wnętrze auta zapewni komfort kierowcy i pasażerom, a także stworzy unikalne warunki jazdy.

Starannie wyrzeźbiona lina nadwozia samochodu koncepcyjnego została odzwierciedlona również w jego wnętrzu. Połączenie odpowiednich materiałów oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych pozwoliło na stworzenie przestronnej i komfortowej przestrzeni. Projektując ten samochód koncepcyjny,  wykorzystano kontrastujące ze sobą kolory oraz włókno węglowe. Dynamiczne podejście do technologii i designu projektantów pozwoliło na stworzenie lekkiej kabiny o wysokiej klasie.

Wnętrze CUPRA Concept określono mianem „wnętrza równowagi”. Projektantom zależało na tym, by stworzyć balans między potrzebami kierowcy i pasażerów a wydajnością i praktycznością. Wprowadzanie innowacyjnych konceptów do nowych modeli to element strategii rozwoju CUPRY.

Prezentacja CUPRY Concept jest efektem działań, które marka podejmuje w celu dostosowania oferty do oczekiwań globalnego rynku. Producent samochodów przedstawia ekskluzywne produkty, które mają łączyć w sobie wydajność i osiągi.

CUPRA Concept zadebiutuje we wrześniu na światowych targach IAA we Frankfurcie.

CUPRA to marka dla wyjątkowych ludzi. Zaprojektowana, by urzec tych, którzy poszukują takich wartości, jak wyjątkowość, wyrafinowanie i sportowe osiągi. Nadszedł czas, aby miłośnicy motoryzacji odkryli nowy wymiar aut, które spełnią ich oczekiwania. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych modeli, CUPRA będzie dbała o sportowego ducha i wyścigowe tradycje, startując w serii TCR. CUPRA zyskuje własną tożsamość i jest gotowa, by podbić serca nowej grupy entuzjastów, korzystając z sieci ponad 280 specjalnie wybranych dealerów SEAT-a w całej Europie.