Zmiana we władzach Opla w Polsce

Wojciech Mieczkowski za Petera Fahrniego w polskim kierownictwie Opla.

Stanowisko dyrektora sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej General Motors Poland obejmuje Wojciech Mieczkowski, dotychczasowy szef sprzedaży Opla w Polsce. Zmiana nastąpi z dniem 1 sierpnia 2012. Mieczkowski zastąpi na tym stanowisku Petera Fahrniego, który obejmie podobną funkcję w Szwajcarii.

Wojciech Mieczkowski rozpoczął pracę w General Motors w 1994 r. w dziale sprzedaży. Od 2000 r. kierował Działem Obsługi Klienta, tworząc i odpowiadając za jego oddział w Luton, w Wielkiej Brytanii. Od 2002 r. zarządzał działem sprzedaży flotowej i samochodów dostawczych. W kwietniu 2006 r. przejął odpowiedzialność za dział obsługi posprzedażnej marek Opel, Chevrolet i Saab. W 2009 zajął stanowisko dyrektora obsługi posprzedażnej Opla. W 2010 r. objął funkcję dyrektora sprzedaży Opla, którą pełni do dziś.

Wojciech Mieczkowski ma 47 lat. Studiował na Wydziale Germanistyki oraz Wydziale Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Brał udział w programach dla kadry menedżerskiej w ramach GM Academy oraz w programie INSEAD z zakresu Marketingu Międzynarodowego w Fontainebleau we Francji.

Opel, wnp.pl (AG)


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997