Zaproszenie na PAIH Forum Biznesu 2022

Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu mam zaszczyt zaprosić Pana / Panią do udziału w PAIH Forum Biznesu zaplanowanym na 5 października 2022 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Ceremonia otwarcia Forum rozpocznie się o godz. 9.00.

Celem nadrzędnym przyświecającym Forum jest edukacja MŚP ukierunkowana na rozpowszechnienie wśród przedsiębiorców informacji o ofercie PAIH, w tym zwłaszcza Zagranicznych Biur Handlowych oraz projektów wsparcia ekspansji realizowanych przez Agencję, edukacja w zakresie możliwości rozwoju na rynkach zagranicznych i procesu wspierania przez Agencję w podejmowaniu decyzji i realizacji ekspansji zagranicznej. Projekt wpisuje się w misję PAIH jako instytucji realizującej zadania z zakresu wsparcia internacjonalizacji i dywersyfikacji polskiego eksportu.

Grupę docelową wydarzenia stanowią polskie małe i średnie przedsiębiorstwa planujące lub już realizujące ekspansję zagraniczną, instytucje otoczenia biznesu, przedstawiciele jst, samorząd gospodarczy.

Wśród założeń merytorycznych tego wydarzenia znajdują się m. in. warsztaty i panele poświęcone prezentacji rynków i branż, blok poświęcony podsumowaniu udziału Polski w EXPO 2020, prezentacje oferty inwestycyjnej oraz eksportowej, konsultacje dla MŚP, prezentacje partnerów PAIH (instytucje wpierające ekspansję zagraniczną polskich podmiotów, spotkania B2B – bezpośrednie spotkania z pracownikami Agencji (ZBH oraz Centrala), przedstawicielami partnerów regionalnych, ambasad, izb oraz instytucji otoczenia biznesu oraz szeroko rozumiany networking.

Link do ogłoszenia oraz rejestracji na PAIH Forum Biznesu:

https://www.paih.gov.pl/20220905/paih_forum_biznesu_juz_za_miesiac

https://rejestracja.paihforumbiznesu.gov.pl/en

Serdecznie zapraszamy do udziału w planowanym przez nas wydarzeniu!


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997