Wojciech Halarewicz nowym Wiceprezesem ds. Komunikacji w Mazda Motor Europe

Mazda Motor Europe informuje, że Wojciech Halarewicz (40 lat), pełniący to tej pory funkcję dyrektora naczelnego Mazda Motor Italy, obejmie z dniem 1 marca 2013 roku stanowisko Wiceprezesa ds. Komunikacji Mazda Motor Europe.
Na tym stanowisku Wojciech Halarewicz będzie podlegał bezpośrednio Jeffowi Guytonowi, Prezesowi i Dyrektorowi Naczelnemu Mazda Motor Europe.

Obowiązki Wojciecha Halarewicza będą polegały na nadzorowaniu całości działań Mazda Motor Europe związanych z informowaniem o strategii i bieżących działań Mazda Motor Europe.

Jeff Guyton wyjaśnia: „Coraz bardziej przekonujemy się, że we współczesnym świecie stopniowo zacierają się granice pomiędzy marketingiem i public relations. Jest to szczególnie widoczne w przypadku mediów elektronicznych. W związku z tym konieczne jest wypracowanie kompleksowej strategii, która zapewni budowanie jednorodnego wizerunku firmy we wszystkich działaniach mających charakter publiczny. Organizacja w naszej firmie wychodzi naprzeciw tym potrzebom”.

„Nie mam wątpliwości, że dzięki wysokim kwalifikacjom i bogatemu doświadczeniu oraz rozległym międzynarodowym kontaktom zdobytym podczas pracy w firmie Mazda oraz poza koncernem Wojciech Halarewicz jest najbardziej odpowiednią osobą, która pewnie i zdecydowanie poprowadzi markę Mazda ku przyszłym wyzwaniom – dodał Guyton.

Źródła Mazda
IBRM Samar


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997