Targowy debiut Rolls-Royce’a w Polsce

Rolls-Royce Motor Cars zadebiutuje w kwietniu na poznańskich targach Motor Show. Tym samym modele słynnego producenta luksusowych zostaną po raz pierwszy pokazane podczas najważniejszego wydarzenia motoryzacyjnego w Polsce.
– Nasza obecność w Polsce świadczy o rosnącym znaczeniu regionu Europy Środkowej i Wschodniej dla firmy Rolls-Royce, a w nadchodzących latach przewidujemy dalszy wzrost udziału w rynku, mówi James Crichton, dyrektor regionalny Rolls-Royce Motor Cars na Europę i Afrykę Południową. .

W Poznaniu pokazany zostanie czteromiejscowy model Ghost w tym wersja Extended Wheelbase (powiększony rozstaw osi). Do napędu obu modeli wykorzystano silnik 6.6 V12 twin turbo, który wytwarza 563 KM i 780 Nm przy 1 500 obr./min. Inteligentne pneumatyczne zawieszenie ma dbać o zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy komfortem i dynamiką.

W ofercie firmy znajduje się obecnie 6 modeli: Ghost, Ghost Extended Wheelbase, Phantom, Phantom Extended Wheelbase, Phantom Drophead Coupé i Phantom Coupé.

AUTOR:  MOTOTARGET


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997