Standardy w Motoryzacji – przygotuj swoje procesy do skoku w kierunku pojazdów elektrycznych i nowych technologii.

Już 15 i 16 listopada we Wrocławiu odbędzie się unikalna sesja szkoleniowa dla profesjonalistów z firm sektora motoryzacyjnego w Polsce.

Dzisiejszy przemysł motoryzacyjny jest w trakcie głębokich i gwałtownych zmian. Po kolejnych sukcesach rewolucyjnych technologicznie modeli Tesli coraz więcej klientów poszukuje elektrycznych i częściowo autonomicznych pojazdów. Dodatkowo zmienia się też sposób postrzegania samochodu jako dobra konsumpcyjnego. Przy rosnących kosztach posiadania auta na popularności zyskuje carsharing. Równocześnie wszyscy producenci i dostawcy Automotive muszą dotrzymać kroku czwartej rewolucji przemysłowej. Osłabienie łańcucha dostaw, spowodowane w ostatnich latach kolejnymi nieciągłościami produkcji podzespołów, potwierdziło konieczność wspierania się globalnymi standardami oraz sprawdzonymi praktykami biznesowymi ograniczającymi ich skutki.

W trakcie szkolenia zostaną poruszone takie zagadnienia jak:

  • Wprowadzenie: geneza i koncepcja MMOG/LE (dzień 1)
  • Zawartość arkusza samooceny MMOG/LE w wersji 5 (dzień 1)
  • Przejście przez proces samooceny MMOG/LE w wersji 5 (dzień 1)
  • Praktyczna obsługa nowej aplikacji MMOG.np (dzień 2)

DSR S.A. jest długoletnim partnerem firm sektora Motoryzacji oraz autoryzowanym szkoleniowcem w obszarze doskonalenia procesów logistycznych i produkcyjnych. Rozwija  rozwiązania IT oraz usługi szkoleniowe zgodnie z wymaganiami globalnego standardu MMOG/LE (Materials Management Operational Guidelines/Logistics Evaluation).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na temat szkolenia na stronie https://www.dsr.com.pl/mmog-szkolenie/ oraz : szkolenia@dsr.com.pl , 538 112 639.

***

DSR jest dostawcą rozwiązań IT, zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma świadczy również usługi doradcze i szkoleniowe, niezbędne do obsługi aplikacji biznesowych DSR 4FACTORY oraz oferuje kompleksowe wsparcie i opiekę w zakresie ich utrzymania i rozbudowy. Oprogramowanie i usługi z portfolio DSR 4FACTORY, są stale rozwijane i dopasowywane do potrzeb przedsiębiorstw produkcyjnych, w celu poprawy ich produktywności oraz zwiększenia konkurencyjności. DSR to obecnie jedno z największych centrów kompetencyjnych dla firm produkcyjnych w Polsce (ponad 50 doświadczonych ekspertów: konsultantów, kierowników projektów, analityków i programistów). Kilkaset projektów wdrożenia systemów informatycznych w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach produkcyjnych osiągających w sumie ponad 25 mld złotych przychodu rocznie.