Samochody używane z pewnej ręki

Coraz rzadziej decydując się na zakup samochodu, sprowadzamy pojazd zza granicy czy też szukamy na własną rękę, a coraz częściej decydujemy się na samochody używane z salonu dealerskiego. Co jest powodem tej tendencji?

Odpowiedź jest prosta – pojazdy używane, oferowane w salonach muszą odpowiadać wielu wytycznym. Brane pod uwagę są takie parametry jak: wiek pojazdu, przebieg, parametry techniczne oraz udokumentowana historia pojazdu. „Klientom coraz częściej zależy na tym, aby ich samochód pochodził przede wszystkim z pewnego źródła, a stan auta był zgodny z rzeczywistym. Przed sprzedażą pojazd przechodzi u nas dokładną kontrolę. Samochody marki Ford, można zakupić na gwarancji, jeśli spełniają określone wytyczne. Bez problemu jednak możemy do każdego pojazdu dokupić Gwarancję12. Rynek wtórny nie jest w stanie utrzymać tak wysokich standardów, dlatego klienci coraz częściej poszukują samochodów używanych poprzez sieci dealerskie. Sprowadzanie na własną rękę, pochłania dużo czasu. Nasza oferta – dobreużywane, skierowana jest właśnie do klientów, którzy chcą kupić samochód pewny oraz mieć pewność, że posłuży im wiele lat.” – mówi Dariusz Błaszczyk Specjalista ds. Samochodów Używanych, firmy Auto-Boss.

W przypadku pojazdów skupowanych przez dealera nie mamy żadnych wątpliwości wobec rzeczywistego pochodzenia pojazdu. „Najczęściej samochody odkupujemy od naszych klientów. Do zasobów samochodów używanych trafiają również auta demo.” – dodaje Dariusz Błaszczyk Specjalista ds. Samochodów Używanych, firmy Auto-Boss.
Chociaż ceny pojazdów używanych w salonach są nieco wyższe od cen oferowanych w komisie, to mimo wszystko warto dopłacić różnicę, biorąc pod uwagę korzyści jakie w zamian otrzymujemy. Oprócz rzetelnej informacji o stanie technicznym auta, otrzymujemy pełną dokumentację oraz historię serwisową. Pamiętajmy – aby móc z niej skorzystać, musimy przestrzegać warunków zapisanych w książce gwarancyjnej otrzymywanej przy wydaniu auta. Zapisany jest w niej obowiązek serwisowania auta zgodnie z zaleceniami producenta.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest również pełen wachlarz usług począwszy od przeglądu pojazdu, po ubezpieczenie, a nawet źródło finansowania – na miejscu załatwimy wszystkie te formalności.
Wizja częstych odwiedzin w warsztatach coraz częściej nas przeraża, dlatego warto zainwestować w sprawdzony pojazd, by w pełni cieszyć się naszym nowym nabytkiem.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997