RZETELNIE WYLICZONY KOSZT ROBOCZOGODZINY

W Rzeczpospolitej ukazał się artykuł pt. „Kalkulacja ceny to tajemnica”, który dotyczył przetargu na obsługę techniczną i rażąco niską cenę w dokumentach przetargowych.

Jeden z wykonawców utajnił sposób kalkulacji ceny co podważała inna firma biorąca udział w owym przetargu.

W powyższym przypadku zamawiający usługę nie żądał szczegółowych kalkulacji cenowych natomiast gdy sprawa trafiłaby na wokandę wyglądałoby to całkiem inaczej.

Zamów CERTYFIKAT PIM dzięki któremu poznasz rzeczywistą wartość stawki dla Twojego warsztatu. Potwierdzający rzetelnie wyliczony koszt roboczogodziny i określona na jego podstawie sugerowana stawka za robociznę to narzędzie niezbędne do zarządzania kosztami warsztatu i współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Już dziś wyślij zgłoszenie na adres rosik@pim.pl

Szczegółowe informacje:

Ewa Rosik tel. 22 845 01 40, +48 606 332 653

Dokumenty do pobrania:

WYBRANE REKOMENDACJE:

  • „Certyfikat PIM rozwiązał większość problemów z uznawaniem naszej stawki przez niemal wszystkich ubezpieczycieli.” – J. Żukowski JKK Moto Sp z o.o. Katowice
  • „W końcu mam merytoryczny argument w negocjacjach z głównymi firmami na rynku ubezpieczeń.” – M. Michalik MOTO Sp. z o.o. Katowice.
  • „Już wiem ile mogę dać rabatu negocjując umowy na naprawy powypadkowe z firmami flotowymi.” – St. Kurzawski „KURZAWSKI S.A.” – Gorzów Wlkp.