ITALCOM na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu!

Firma ITALCOM, czołowy polski dystrybutor wyposażenia warsztatowego dla branży motoryzacyjnej, odniosła sukces podczas tegorocznych Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Firma otrzymała aż trzy prestiżowe wyróżnienia, potwierdzając swoją pozycję jako lidera innowacji i dostawcy najwyższej jakości rozwiązań dla warsztatów samochodowych.

Złoty Medal dla EVO 4.0

EVO 4.0 – zupełnie nowatorskie opracowanie automatycznej montażownicy do kół. Napęd w pełni hydrauliczny, rozbudowana część automatyki sterowania, diagnostyka bicia promieniowego felgi, interface umożliwiający przesył parametrów pracy, współpraca z oprogramowaniem RFiD (Michellin) identyfikującym oponę to tylko kilka z wielu opatentowanych rozwiązań.

Nagroda za innowacyjność

Kolejnym dowodem na innowacyjność ITALCOM jest Nagroda Trade Press Award 2024 za SYSTEM 360°, czyli bezkontaktowy system obsługi serwisowej pojazdu.

Szybka i kompleksowa procedura przyjęcia, usługi i wydania pojazdu to oszczędność czasu zarówno dla klienta jak też dla warsztatu. System ten umożliwia także przyjęcie pojazdu i jego wydanie o dowolnej porze (nie tylko w godzinach pracy serwisie).

Składowe tego systemu to: skaner karoserii, kluczykomat, skaner geometrii, skaner opon.

Wyróżnienie za wzorcowe stoisko

Oprócz nagród za produkty, ITALCOM otrzymał również wyróżnienie za jedno z najlepszych stoisk TTM. Jury doceniło nowoczesną aranżację stoiska, interaktywne prezentacje i wysoki poziom obsługi klienta.

Sukces potwierdza pozycję lidera

Targi w Poznaniu były dla ITALCOM ogromnym sukcesem, który po raz kolejny potwierdza pozycję firmy jako lidera innowacji i dostawcy najwyższej jakości rozwiązań dla warsztatów samochodowych. Nagrody i wyróżnienia stanowią nie tylko prestiżowe potwierdzenie dokonań firmy, ale również motywację do dalszego rozwoju i tworzenia coraz to lepszych produktów i usług.

ITALCOM od ponad 30 lat oferuje szeroką gamę wyposażenia warsztatowego dla branży motoryzacyjnej. Firma jest znana z wysokiej jakości produktów, innowacyjnych rozwiązań i profesjonalnej obsługi klienta. ITALCOM stale się rozwija i inwestuje w nowe technologie, aby móc sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997