Plebiscyt Złota Lakiernia 2022 rozstrzygnięty!

Sześć nagród i dwa wyróżnienia to wynik tegorocznego plebiscytu „Złota Lakiernia” organizowanego od kilku lat przez Polską Izbę Motoryzacji w partnerstwie z Firmą BASF z marką Glasurit.

Uroczyste wręczenie dyplomów i statuetek odbyło się dzisiaj (8.12) w Uniejowie (ApartHotel Termy Uniejów****)  podczas XV Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych i I Ogólnopolskiego Kongresu Serwisów Naprawczych.

Zgłoszeń w sumie było kilkanaście ale finalnie do konkursu, w tym audytów trafiło dziewięć serwisów blacharsko – lakierniczych z różnych regionów Polski.

I tak w kategorii „Warsztat Autoryzowany” I miejsce przypadło Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. Porsche Warszawa Okęcie. II miejsce Grupie Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp.j. oddział Kraków, Modlniczka i III miejsce dla Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Pietrzykowice.

Z kolei w kategorii „Warsztat Niezależny” na pierwszej pozycji uplasował się serwis Usługi Samochodowe GRUPA Janisz S.A. Sp.k. Pruszcz Gdański. Na drugim Mirosław Momot Warsztat Samochodowy „MOMOT” Zamość a na trzecim Chwalibóg Motors Sp. z o.o. Sp.k. Marki.

Były też dwa wyróżnienia specjalne. Jedno w kategorii „Warsztat Autoryzowany” za „Największą Liczbę Napraw” trafiło do Plichta Sp. z o.o. Sp.k Gdańsk a drugie, w kategorii „Warsztat Niezależny” za „Otwartość na Innowacje” otrzymał Mirosław Momot Warsztat Samochodowy „MOMOT” Zamość.

W tym roku konkurs miał za zadanie wyróżnić najlepsze warsztaty blacharsko-lakiernicze oraz zwrócić uwagę na trzy obszary: jakość i rozwiązania ekologiczne; proces naprawy; ilość wykonanych napraw lakierniczych.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Więcej o tym co się działo 8 grudnia w Uniejowie podczas XV Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych i I Ogólnopolskiego Kongresu Serwisów Naprawczych wraz z pełną fotorelacją już niebawem.