Paweł Gos

Współzałożyciel, Współwłaściciel, Prezes Zarządu w Exact Systems, międzynarodowej grupie kapitałowej świadczącej specjalistyczne usługi outsourcingowe pozwalające uniknąć potencjalnych konsekwencji z tytułu niezgodności jakościowych.

Od początku odpowiedzialny za długofalową wizję działalności Exact Systems w 13 krajach Europy i Azji, nadzorowanie projektów strategicznych oraz zarządzanie zmianą. Wieloletni Ekspert Polskiej Izby Motoryzacji, uhonorowany tytułem “Menedżera Roku 2019”, Wektorem Pracodawców RP 2017. Stale i proaktywnie działa w sektorze automotive, za co był wielokrotnie nagradzany. Cechuje go biznesowa odwaga. Wydawca raportu “MotoBarometr. Nastroje w automotive w Europie”, przeprowadzanego od 2016 roku. Od 2020 roku organizator Konferencji Moto Idea, najbardziej prestiżowego wydarzenia skierowanego do osób związanych z branżą motoryzacyjną.

Absolwent Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Przemysłu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrcoławiu. Profesjonalista w dziedzinie biznesu międzynarodowego z tytułem MBA na Uniwersytecie Franklina.

Jako ekspert branży motoryzacyjnej jest częstym gościem mediów.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997