Paryskie Targi Motoryzacyjne Equip Auto 2013 – jeszcze więcej możliwości!

Organizatorzy Targów w Paryżu postanowili przyciągną wystawców i uczestników bogatą ofertą dodatkową (specjalne wycieczki po zabytkach Paryża, zniżki na noclegi, restauracje czy kluby), bardzo promocyjnymi cenami wejściówek i jak zwykle doskonałą organizacją.

Equip Auto 2013 to targi, które stale podnoszą swoją jakość tak by ich uczestnicy mogli uzyskać maksimum korzyści.

W bieżącym roku organizatorzy uruchomili strategię promocyjną opartą na 3 filarach :

– Więcej kontaktów biznesowych dzięki bogatej i kompleksowej ofercie oraz obecności na targach dużej liczby profesjonalistów z branży.

Więcej usług ułatwiających wizytę na targach, przystępne ceny wejściówek, warunki wstępu  i duży komfort zwiedzania.

Więcej wydarzeń towarzyszących sprzyjających wymianom doświadczeń, liczne animacje, strefy pokazów, strefy relaksu i spotkania w przyjaznej atmosferze.   

Organizowane we współpracy z Francuską Federacją Przemysłu Wyposażenia Pojazdów (FIEV) i Francuską Federacją Blacharstwa (FFC) targi EQUIP AUTO są jedynym we Francji wydarzeniem o randze międzynarodowej, które gromadzi producentów, dystrybutorów i profesjonalistów z branży serwisowania i napraw wszystkich typów pojazdów.

WIĘCEJ KONTAKTÓW BIZNESOWYCH

Podczas 21. edycji targów EQUIP AUTO organizatorzy podjęli wiele inicjatyw, aby zapewnić wystawcom jak największą liczbę kontaktów biznesowych:

1.      BOGATA I KOMPLEKSOWA OFERTA

Nowa sektoryzacja targów

W 2013r. powierzchnia ekspozycyjna targów zostanie zlokalizowana w 4 halach, aby zapewnić wystawcom jak największą widoczność i możliwość pełnego zaprezentowania ich oferty. Czytelna sektoryzacja ułatwi profesjonalistom poruszanie się po targach.

Otwarcie dwóch nowych sektorów

W 2011r. we współpracy z Francuską Federacją Blacharstwa targi EQUIP AUTO stworzyły Wioskę Nadwozia i Lakiernictwa, która będzie obecna także podczas tegorocznej edycji. Aby wzbogacić ofertę salonu i w pełni odzwierciedlić wszystkie gałęzie wtórnego sektora motoryzacyjnego od części zamiennych, przez wyposażenie dla warsztatów, po usługi i sieci organizatorzy targów EQUIP AUTO uruchomili dwa nowe sektory :

– Sektor „Trade & Sourcing” dedykowany pawilonom międzynarodowym, w szczególności rynkom azjatyckim, zaprezentuje bogatą ofertę produktów i usług skierowanych do importerów, dystrybutorów i kupców z całego świata.

 

– Sektor  „Sieci *”, usytuowany w centrum targów gromadzi niezależne sieci serwisowania i napraw oraz sieci związane z producentami.

Otwarcie stref pokazów wewnątrz i poza halami wystawowymi

 

We współpracy z wystawcami i organizacjami branżowymi targi EQUIP AUTO przygotowały bogaty program pokazów poświęconych urządzeniom, produktom i usługom dedykowanym profesjonalistom z sektora napraw. Prawdziwa strefa doskonalenia zawodowego, interaktywne pokazy na stoiskach wystawców, w ramach warsztatów organizowanych w różnych sektorach i w specjalnej strefie pokazów o powierzchni 5000 m²  zlokalizowanej poza halami.

2.      WIĘKSZA FREKWENCJA

Więcej odwiedzających

Organizatorzy EQUIP AUTO pragną przyciągnąć na targi jak największą liczbę profesjonalistów z Francji i z zagranicy. W tym celu uruchomiono kampanię promocyjną, w ramach której informacje o salonie były prezentowane podczas europejskich imprez targowych, w ramach spotkań z przedstawicielami międzynarodowych organizacji branżowych oraz w mediach na całym świecie.

Więcej okazji do spotkań biznesowych podczas targów

Targi EQUIP AUTO wychodzą naprzeciw potrzebom profesjonalistów z Francji i z zagranicy, aby ułatwić im przyjazd i pobyt w Paryżu. Targi będą trwały 5 dni od środy do niedzieli. Godziny otwarcia zostały dostosowane do oczekiwań profesjonalistów, we środę i czwartek targi będą otwarte od godz. 10:00 do 19:00, w piątek i sobotę od godz. 10:00 do 21 :00, w niedzielę od godz. 10:00 do 17 :00.

Ponadto uruchomiono nową usługę: Spotkania biznesowe przeznaczone dla międzynarodowych dystrybutorów – importerów oraz ich dostawców, którzy wystawiają się na targach. Jest to bezpłatna usługa spotkań kupców- dostawców przygotowanych przed rozpoczęciem imprezy.

 

3.      NOWA POLITYKA HANDLOWA

Organizatorzy targów planują wzrost liczby wystawców o 25% w porównaniu z poprzednią edycją i w tym celu zaproponowali potencjalnym wystawcom nowe usługi – wydłużenie o 2 miesiące czasu rejestracji, specjalne ceny dla firm uczestniczących w targach  po raz pierwszy oraz zewnętrzne powierzchnie wystawiennicze.

 

Targi EQUIP AUTO przygotowały specjalne usługi dla sieci aftermarket, aby umożliwić im pozyskanie nowych członków oraz zaprezentowanie ich oferty profesjonalistom z branży i prasie międzynarodowej.

*Sieci aftermarket takie jak : MRA, Carrossiers, Agents, Concessionnaires, Centres auto…

 

WIĘCEJ USŁUG

Organizatorzy EQUIP AUTO uruchomili szereg nowych usług, aby zoptymalizować wizytę na targach 125 000 profesjonalistów:

1.      TRANSPORT I ZAKWATEROWANIE

Oferty i usługi promocyjne

Organizatorzy targów EQUIP AUTO 2013 proponują gościom liczne zniżki na zakup biletów lotniczych i przy rezerwacji pokoi hotelowych. Do dyspozycji odwiedzających będą także bezpłatne autobusy, które zapewnią transport między lotniskami i dworcami a centrum wystawowym.

 

 

2.      PRZYSTĘPNE CENY WEJŚCIÓWEK I WARUNKI WSTĘPU

Wejściówki jednodniowe i tygodniowe

Aby w pełni zaspokoić oczekiwania profesjonalistów z branży targi EQUIP AUTO proponują jednodniowe wejściówki w cenie 10€/15€ oraz wejściówki tygodniowe w cenie 30€/35€, dostępne w prerejestracji internetowej i przy wejściu na imprezę.

 

Nowy system rejestracji

System rejestracji został całkowicie przeorganizowany, aby jak najbardziej usprawnić wejście na targi. Zrezygnowano z wymiany wejściówek elektronicznych na wejściówki ostateczne oraz uruchomiono M-Badge (wejściówki na smartfony).

 

Zniżki na bilety wstępu wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Paryżu 

Organizatorzy targów EQUIP AUTO proponują odwiedzającym liczne oferty promocyjne na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Paryżu (kabarety, znane restauracje…).

 

3.      WIĘKSZY KOMFORT WIZYTY

Ścieżki eksperckie

Aby umożliwić wystawcom pełne zaprezentowanie ich oferty oraz ułatwić odwiedzającym wizytę na targach organizatorzy EQUIP AUTO uruchomili tematyczne Ścieżki eksperckie (Ścieżka Innowacje, Ścieżka Green Tech i Ścieżki Pokazów…).

Czytelne oznakowanie

Podczas edycji 2013 oznakowanie sektorów wewnątrz i za zewnątrz hal zostało tak pomyślane, aby ułatwić profesjonalistom poruszanie się po terenie targowym. Dostępne będą także aplikacje mobilne.

 

Strefy relaksu 

W każdej hali targów udostępniliśmy do dyspozycji gości strefy relaksu ze sklepami, kafejkami, dostępem do Internetu…

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH

5 dni targów EQUIP AUTO upłynie pod znakiem spotkań biznesowych i licznych wydarzeń towarzyszących:

1.      WIECEJ MOŻLIWOŚCI SPOTKAŃ I WYMIANY DOŚWIADCZEŃ

Forum Międzynarodowe

Forum pozwoli zwiększyć widoczność rynków międzynarodowych na targach i umożliwi zaprezentowanie dystrybutorom i handlowcom pełnej oferty pawilonów międzynarodowych.

 

Europejskie Forum Sieci Aftermarket

Forum adresowane do dystrybutorów sprzętu i części zamiennych oraz ich dostawców z Francji i z zagranicy.

 

Pierwsze Forum Producentów wtórnego rynku motoryzacyjnego

Organizowane po raz pierwszy na targach EQUIP AUTO forum ma za zadanie zaprezentować koncesjonariuszom różne sposoby zwiększenia ich obrotów (podnoszenie kwalifikacji, marketing, nowi aktorzy …). Forum jest adresowane do producentów.

 

2.      ANIMACJE

Fora i warsztaty tematyczne. Te mini-wydarzenia będą organizowane popołudniu każdego dnia targów w formie sesji teoretycznych, praktycznych i quizów. Uczestnicy będą mogli wygrać ciekawe nagrody.

 

3.      PRZESTRZENIE I WYDARZENIA POŚWIĘCONE INNOWACJOM

 

Przestrzeń Innowacji i Nagrody Grands Prix Internationaux de l’Innovation Automobile

Produkty wyselekcjonowane i nagrodzone przez międzynarodowe jury będą prezentowane podczas targów w Przestrzeni Innowacji. Wszyscy goście będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi innowacjami. Laureaci nagród zostaną uhonorowani 17 października.

Nagrody dla blacharzy i Nagrody Specjalne

Nowości 2013 : 18 października o godz. 13:00 jury złożone z przedstawicieli prasy specjalistycznej wręczy « Nagrody Specjalne 2013 », które uhonorują najlepsze nowości prezentowane na targach.

Podczas tej uroczystości zostaną przyznane także Nagrody dla Blacharzy. Zwycięzcy  zostaną wyłonieni wśród produktów i usług proponowanych przez wystawców.  

 

4. SPOTKANIA W MIŁEJ ATMOSFERZE

Gala wystawców targów EQUIP AUTO – środa 16 października

Poprzedzona uroczystością wręczenia Nagród Grands Prix Internationaux de l’Innovation Automobile, wieczorna gala umożliwi wystawcom i zaproszonym gościom rozmowy w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

Wieczorne zwiedzanie targów EQUIP AUTO w piątek 18 października i sobotę 19 października

 

W piątek i sobotę wystawcy i odwiedzający będą mogli przedłużyć swoje spotkania w miłej i przyjaznej atmosferze do godziny 21:00.

 

EQUIP AUTO

Międzynarodowe Targi Wyposażenia dla Wszystkich Typów Pojazdów są jedną z najważniejszych platform wymiany między producentami, dystrybutorami i zakładami naprawczymi poszukującymi nowych produktów, usług i partnerów. EQUIP AUTO jest salonem Francuskiej Federacji Przemysłu Wyposażenia Pojazdów (FIEV) i Francuskiej Federacji Blacharstwa (FFC) organizowanym przez Grupę COMEXPOSIUM.

 

Więcej informacji na stronach internetowych: www.equipauto.com

 

Przedstawicielstwo salonu EQUIP’AUTO w Polsce

Międzynarodowe Targi Francuskie

INTERNATIONAL FRENCH TRADE SHOWS

ul.  Chorzowska 49/5

04-696 WARSZAWA

tel.:  22 815 64 55, fax: 22 815 64 80

e-mail: promopol@it.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997