O likwidacji szkód komunikacyjnych na Uczelni Łazarskiego

25 października 2023 roku na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (ul. Świeradowska 43, aula nr 58) odbędzie się konferencja naukowa pt. „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym a standardy likwidacji szkód komunikacyjnych w ramach ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych i rola biegłego sądowego”.

Wydarzenie zostało objęte szeregiem Patronatów Honorowych jak też ponad piętnastoma Patronatami Medialnymi. To tam tworzą się istotne poglądy oraz ścierają rzeczowe argumenty będące podwaliną dalszych analiz i wdrożeń.

Konferencja adresowana jest m.in. do sędziów, biegłych sądowych, rzeczoznawców samochodowych, pracowników naukowych z zakresu prawa cywilnego, ubezpieczeniowego i technologii napraw, likwidatorów szkód komunikacyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, prawników.

Zaplanowane są krótkie, ale merytoryczne prelekcje rozłożone na przestrzeni trzech moderowanych paneli tematycznych, których czynnymi uczestnikami będą m.in. sędziowie, pracownicy naukowi, eksperci.

Na godzinę 9:00 przewidziany jest początek rejestracji uczestników, natomiast o godzinie 9:45 nastąpi przywitanie i uroczyste otwarcie konferencji. Planowane zakończenie konferencji wyznaczone jest na godzinę 16.45.

Koszt uczestnictwa w konferencji to 350 złotych.

Strona do zapisów i agenda:

https://alumni.lazarski.pl/pl/bezpieczenstwo-w-ruchu