Nissan Juke zyskuje nowe dodatki i ulepszenia

Co prawda na razie paczka dodatków oraz ulepszenia do Nissana Juke pojawią się na rynku w Stanach Zjednoczonych, ale wiele wskazuje na to, że za jakiś czas trafią one również do Europy. Sprawdźmy co nowego trafi do sympatycznego Nissana Juke.
Nowa wersja wyposażenia to tak naprawdę spory pakiet dodatków o nazwie Midnight Edition. Nowość będzie dostępna w wariantach S, SV oraz SL. Nowości pojawią się w katalogach Nissana Juke już we wrześniu, ale co w nich znajdziemy?

Paczka Midnight Edition zawiera między innymi 17 calowe felgi z lekkich stopów w czarnym kolorze, jak również czarny spojler dachowy oraz obudowy lusterek – oczywiście polakierowane na czarno. Cała paczka kosztuje 1200 dolarów. Zdaniem producenta, klient oszczędzi ponad 500 dolarów w porównaniu do zamówienia wszystkich elementów osobno.

„Nissan Juke z paczką Midnight Edition wyróżnia się swoją subtelnością.” – powiedział Al Castignetti, wiceprezes oraz dyrektor generalny Nissana North America. „Kombinacja czarnych felg, spojlera i lusterek nadaje Nissanowi Juke ciekawego wyglądu. Spodziewamy się, że w 2013 roku będzie to najczęściej wybierany pakiet.” – dodał.

Jak donosi serwis Carscoop, oprócz nowej paczki dodatków, Nissan Juke w roku modelowym 2013 dostanie kamerę wsteczną zintegrowaną z systemem nawigacji satelitarnej w wariancie wyposażenia SV. W wyposażeniu pojawi się również nowy system audio Rockford Fosgate ecoPUNCH (w standardzie w wersji SL). Do palety kolorów wskoczą również nowe pozycje: Atomic Gold, Brilliant Silver oraz Pearl White.

Money.pl, AutoCentrum.pl