Międzynarodowy ekspert flotowy w Polsce. Ralph Ruckgaber przyjeżdża do Wrocławia!

Na specjalne zaproszenie miesięcznika FLEET – 22 października 2012 – przyleci do Wrocławia lider branży flotowej i ekspert w zarządzaniu międzynarodową flotą samochodową – Pan Ralph Ruckgaber.

Ralph Ruckgaber przyjął zaproszenie magazynu FLEET na Fleet Management Training – Ogólnopolskie Szkolenie dla Managerów Aut Firmowych, gdzie jako prelegent opowie o zarządzaniu ryzykiem i kosztami floty samochodowej na rynkach zachodnich.
Ralph Ruckgaber został wyróżniony przez naszego partnera, prestiżowy Magazyn FLEET EUROPE, nagrodą Fleet Europe Innovation Award 2011. Na co dzień jest on odpowiedzialny w IBM Global Lead w siedzibie w Niemczech za floty w 86 krajach. Swoją karierę w IBM rozpoczął w 1997 r. jako SAP konsultant i project manager. Od 2000 r. pełni w IBM funkcję managera EMEA Lead Cars & Car Lease.

***

Fleet Management Training – to ogólnopolskie szkolenie organizowane przez firmę Fleet Meetings dla max. 80 managerów aut firmowych. Celem Fleet Management Training jest zapoznanie się z bieżącymi aspektami polityki flotowej w firmach oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami natury prawnej, finansowej i technicznej.

Tegoroczne szkolenie będzie w znacznej mierze dotyczyło tego, jak efektywnie i skutecznie współpracować z dostawcami usług flotowych, a szczególnie z firmami sektora ubezpieczeniowego. Zobaczymy, w jakiej materii są problemy i jak im zaradzić. Poruszymy także kwestię prawno – podatkowe, a w szczególności korzystanie z samochodu służbowego do celów prywatnych.

W tym roku, szkolenie Fleet Management Training odbędzie się w dniach od 22 do 24 października  2012r. w Hotelu SCANDIC we Wrocławiu, przy ul. Piłsudskiego 49/57.

Szczegóły dot. szkolenia (oraz formularz zgłoszeniowy) na stronie: www.fleet.com.pl

Więcej informacji udziela:
Dominika Wejksznia
Dyrektor Marketingu i PR
E-mail: dominika.wejksznia@fleet.com.pl
Tel./fax +48 (71) 3397922
Mobile: +48 668 400 633


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997