Koniec Ferrari z Warszawy?

Wiadomość o rychłym końcu warszawskiego salonu samochodowego oferującego Ferrari lotem błyskawicy obiegła internetowe społeczności. Pozostaje jednak pytanie: czy jest ona prawdziwa?

Choć Polska nie należy do zamożnych państw, a nasz przeciętny rodak z trudem domyka domowy budżet, nad Wisłą nie brakuje osób, które chcą ulokować ogromne sumy w sportowe samochody z najwyższej półki. To z myślą o nich w Warszawie przy ul. Nowy Świat w 2010 roku otwarto salon samochodowy oferujący modele Ferrari. Pojawiły się głosy, że jego los jest przesądzony. Czyżby liczba bajecznie bogatych osób, chcących kupić wymarzony wóz w stolicy była zbyt mała?

Doniesienie o planach zlikwidowania salonu to plotka – mówi Monika Krzywicka, zajmująca się marketingiem w firmie Ferrari Warszawa. – Informacja ta nie jest prawdziwa; pojawiła się na pewnym blogu, którego autor nie kontaktował się z nami.
Powiązany ze spółką Zasada salon samochodowy może jednak otrzymać nową lokalizację lub formułę działania. Spółka potwierdza, że zmiany nastąpią. Nie ujawnia jednak szczegółów na temat tego, czego mają dotyczyć.

tb, moto.wp.pl