Konferencja „Mechaniczne połączenia rozłączne” w dniu 23.11.2016

Szanowni Państwo,

Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu (PSIiTM) zaprasza na konferencję, która odbędzie się w dniu 23 listopada br. w Warszawie.

Tematem spotkania będą „Mechaniczne połączenia rozłączne”. Pomysł zorganizowania konferencji wynika z dużego rynkowego zainteresowania problematyką techniczną związaną z rodzajami elementów łącznych, ich trwałości i zastosowań oraz metodami zabezpieczeń. Dostajemy zapytania dotyczące nowości technologicznych w obrębie mechanicznych połączeń rozłącznych oraz rozwiązań alternatywnych względem powszechnie funkcjonujących, dlatego uznaliśmy, że to właściwy czas aby rzetelnie skompensować praktyczną wiedzę i udostępnić ją zainteresowanym.

Jesteśmy w trakcie ustalania ostatecznej wersji programu i modyfikowania schematu prelekcji, dlatego cały czas prowadzimy rozmowy z przedstawicielami producentów narzędzi, elementów łącznych oraz grup docelowych korzystających z oferowanych rozwiązań. Tematyka będzie bardzo interesująca dla firm produkujących elementy złączne i narzędzia, dystrybutorów, którzy działają m.in. w branżach motoryzacyjnej, elektronice i AGD, ale przede wszystkim dla przedsiębiorstw przemysłowych oraz „ludzi produkcji” z tych branż, korzystających z istniejących rozwiązań.

Wśród tematów prelekcji znajdą się m.in.

  • Informacje dotyczące elementów złącznych – problematyka,
  • Chemiczne zabezpieczenia połączeń śrubowych pod kątem dozowania,
  • Śruby i wkręty samoformujące: zastosowania i trudności w branży automotive,
  • Pasty i lakiery ślizgowe w połączeniach śrubowych.

W zakresie tematyki prelekcji finalizujemy rozmowy z przedstawicielami takich firm jak AMB Technic, Nexteer, Faurecia, 3M, Bossard, Nord-Lock, Milar, Flextronics czy LC Elektronik.

Mam nadzieję, że to wydarzenie stanie się kolejnym pretekstem do budowania nowych relacji pomiędzy przedstawicielami branż technologicznych i przedsiębiorcami korzystającymi z różnych technik montażu w procesie produkcji. Wierzę, że dzięki takim spotkaniom możemy się wspólnie uczyć od siebie i rozwijać.

Dlatego liczę, że zechcą Państwo dołączyć do grona uczestników naszej konferencji.

Jeżeli zdecydują się Państwo na uczestnictwo tylko jako słuchacze, ułatwiamy wykonanie tego kroku przygotowując dla Was specjalny pakiet konferencyjny.

Jednocześnie informujemy, że jest jeszcze możliwość wzięcia udziału w konferencji w charakterze partnera, prelegenta i podzielenia się swoją wiedzą w zakresie technik montażu. Liczymy na dołączenie Państwa do tego grona!

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Pobierz ofertę partnerstwa!

Bardzo proszę o kontakt celem umówienia spotkania, na którym będziemy mogli omówić więcej szczegółów m.in. dotyczących tematów prelekcji.

Więcej o PSIiTM na www.psiitm.org !!!

Z poważaniem

Robert Pogorzelski
Dyrektor
E-mail; robert.pogorzelski@psiitm.org
Mobile: +48 503 750 459

www.psiitm.org

Al. Niepodległości 245 lok. 17, 00-009 Warszawa
NIP 7010485801  REGON 0000559321