Zakończenie i rozdanie świadectw ukończenia 20 edycji Podyplomowych Studiów dla Menedżerów Motoryzacji

W dniu 7 lipca 2024r. o godz. 15.20 w Auli I – na antresoli (Al. Niepodległości 128/Madalińskiego) odbyło się uroczyste zakończenie i rozdanie świadectw ukończenia 20 edycji Podyplomowych Studiów dla Menedżerów Motoryzacji. Całość uroczystości prowadził dr hab. Sylwester Gregorczyk, profesor SGH i Pełnomocnik Rektora ds. strategii rozwoju Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


Wśród osób biorących udział w zakończeniu roku, obecni byli przedstawiciele SGH, w tym kierownik studiów dr hab. Wioletta Mierzejewska – profesor SGH, sekretarz studiów dr Anna Krejner-Nowecka oraz mgr Beata Chełstowska – niezastąpiona i pomocna osoba z administracji. Ponadto na zakończeniu pojawił się również prezes Polskiej Izby Motoryzacji Janusz Kobus oraz przedstawiciel kadry naukowej i wybitny specjalista branży motoryzacyjnej Andrzej Korpak.


Uroczystość rozpoczęła się od oficjalnej części, podczas której wszyscy słuchacze zostali zaproszeni do Auli na uroczyste rozdanie dyplomów. Był to wyjątkowy czas na podsumowanie studiów oraz zachętę do dalszego rozwoju zawodowego. Następnie rozpoczęła się część nieoficjalna, gdzie wszyscy uczestnicy mieli okazję do licznych rozmów, konsultacji, wymiany doświadczeń oraz wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze przy smacznym poczęstunku.


To wyjątkowe wydarzenie było doskonałą okazją do podsumowania ciężkiej pracy i poświęcenia, jakie studenci wkładali w swoje studia. Dla wielu z nich było to ważne osiągnięcie, rozpoczęcie nowego etapu, czy nawet punkt zwrotny w ich karierze zawodowej. Gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy im dalszych sukcesów w branży motoryzacyjnej!


Jeśli jesteś zainteresowany zapisem na Podyplomowe Studia dla Menadżerów Motoryzacji – wejdź w poniższy link! To jest właściwy moment! Nie czekaj i rozwiń skrzydła w branży motoryzacyjnej!

Podyplomowe Studia dla Menedżerów Motoryzacji | Polska Izba Motoryzacji (pim.pl)