INNOWACYJNE INWESTYCJE IT.

        

WARSZTATY AUTOMOTIVE IT dla menedżerów firm sektora motoryzacyjnego

Polska Izba Motoryzacji od lat wspiera działania sektora motoryzacyjnego w działaniach na rzecz wzrostu konkurencyjności firm działających w Polsce. Jednym elementów sprawności dostawcy motoryzacji jest umiejętność doskonalenia procesów i wykorzystania najlepszych narzędzi do współpracy w ramach swojego łańcucha dostaw. Sprawdzone w sektorze rozwiązania IT mogą istotnie poprawić elastyczność i szybkość działania firmy. Inwestycja w rozwiązania IT nie zawsze musi wiązać się z duży wydatkami dla firmy. Od dłuższego czasu PIM przy współpracy z PwC Polska organizuje spotkania szkoleniowe nt finansowania innowacyjnych inwestycji (ostatnie miały miejsce w kwietniu i maju br).
Obecnie chcielibyśmy zaoferować Państwu udział w edycji jednodniowych Warsztatów poświęconych inwestycjom w innowacyjne rozwiązania IT. W agendzie spotkania przygotowanego przez zespół partnerów są m.in.:

•    sposoby wykorzystania środków unijnych do sfinansowania projektu IT,
•    potrzeby i wymagania branży i OEM-ów,
•    funkcjonalność rozwiązania Automotive ERP na przykładzie MS Dynamics AX,
•    organizacja i  przebieg projektu wdrożeniowego,
•    opcje użytkowania pakietu bez konieczności inwestycji w infrastrukturę IT.

oraz wiele innych tematów, które powinny zainteresować szczególnie tych z Państwa, którzy rozważają modernizację swoich rozwiązań IT w celu podniesienia sprawności firmy Automotive Supplier (Tier-1, Tier-2, Tier-3).
Spotkanie warsztatowe jest zaplanowane na 11 lipca br (w godzinach 9:30-15:30) w Katowicach. Lokalizacja spotkania zostanie dostosowana do sugestii firm zainteresowanych Warsztatami. Liczba miejsc na Warsztatach jest ograniczona. Zapraszamy szefów IT oraz przedstawicieli Zarządów, odpowiedzialnych za określenie zakresu funkcjonalnego projektu dla potrzeb firmy produkcyjnych.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt z organizatorami Warsztatów:
•    Bożena Oleksy, oleeksy@pim.org.pl , tel. +48 600003240
•    Jarosław Jaśkiewicz, jaroslaw.jaskiewicz@webcompoland.pl , tel. +48 601990738

Prezes Zarządu PIM
Roman Kantorski