Grupa PGD uruchomiła nowe Centrum Motoryzacyjne

Kolejne wielomarkowe centrum motoryzacyjne uruchomiła w Krakowie Grupa PGD. Obiekt jest prawdopodobnie najbardziej ekologicznym i najbardziej energooszczędnym dealerstwem w Polsce. Centrum Jasnogórska ma powierzchnię 4 860 m2, tworzą go salony czterech marek – Forda, Hyundaia, Nissana i Suzuki. Liczba eksponowanych samochodów wynosi 45, a do dyspozycji pozostają 33 samochody testowe.
– Wielość prezentowanych samochodów i szeroki wybór aut testowych jest stałym i naturalnym wyróżnikiem oferty Grupy PGD, ponieważ opieramy naszą strategię rozwoju o wielomarkowe centra motoryzacyjne, w których istnieją największe możliwości porównania samochodów, komentuje Grzegorz Hankus, prezes zarządu Grupy PGD.

Potencjał sprzedażowy Centrum Motoryzacyjnego Jasnogórska Grzegorz Hankus ocenia na 2 500 samochodów rocznie. Salon zapewnia kompleksową obsługę wiążącą się z zakupem samochodu: odkup auta używanego, ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową oraz sprzedaż akcesoriów. Wielomarkowa hala serwisowa liczy 15 stanowisk serwisowych z podnośnikami, w tym z dwoma pięciotonowymi oraz dwa dodatkowe stanowiska dla elektryków. Potencjał naprawczy serwisu szacowany jest na 3 000 roboczogodzin miesięcznie. Trzypoziomowy magazyn części mieści także hotel opon.

Klienci salonów i serwisu będą mogli zaczekać na obsługe w poczekalniach, a nawet zjeść domowy obiad przygotowany przez tutejszą restaurację. Cały budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych; windy umożliwiają dotarcie z każdego miejsca do mieszczących się na piętrze poczekalni i w restauracji. Nowy obiekt jest nafaszerowany rozwiązaniami energooszczędnymi. – Oczywistym jest, że rozwiązania energooszczędne są równocześnie proekologicznymi, dlatego dążąc do minimalizacji kosztów eksploatacji budynku zadbaliśmy o ochronę środowiska naturalnego, mówi prez. Hankus. – Te czynniki były dla nas priorytetowymi na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Zakładamy, że będą też naszym znakiem firmowym przy realizacji kolejnych projektów, deklaruje.

W budynku zainstalowany jest System Alarmu Pożarowego SAP, który nie jest jeszcze stosowany w stacjach dealerskich.

źródło: PGD
AUTOR:  WNP.PL (AG)


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997