AutoEvent – blisko 100 osób już zgłosiło swój udział!

AutoEvent od 12 lat udowadnia, że jest odpowiednim miejscem do spotkań firm małych z dużymi, gdzie koncerny międzynarodowe udowadniają, że Polska jest właściwym miejscem na inwestycje.
To spotkanie na stałe zostało wpisane do kalendarza wielu prezesów. I kolejny raz daje możliwość przeprowadzenia owocnych rozmów oraz nawiązania konstruktywnego dialogu pomiędzy OEM`s, dostawcami produktów i usług a organami administracji państwowej.

Pomimo, że do konferencji pozostało jeszcze ponad 70 dni, mamy zgłoszonych około 100 osób. Przypominamy również, że do 20 kwietnia br. obowiązuje pierwsza stawka cenowa.

W związku ze zmieniającym się otoczeniem społecznym, gospodarczym i prawnym w Polsce, także i AutoEvent się zmienia a program spotkania zostaje dopasowany do  oczekiwań jego uczestników.

Podczas XII zeszłorocznej edycji konferencji wzięło udział ponad 300 osób i przeprowadzono 300 rozmów kooperacyjnych B2B.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy przedstawicieli czołowych fabryk w Polsce, zarówno Koncernów Polskich jak i zagranicznych, m.in.: Boryszew, PZL Sędziszów, URSUS, Wielton, Volkswagen Poznań, General Motors Manufacturing Poland, FCA Poland, Polaris Poland, Toyota Motor Manufacuring Poland, Nexteer Automotive Poland, Pilkington Automotive Poland, Balluff, Philips, itd.

Podczas tegorocznego spotkania omówione zostaną nowe kierunki rozwoju polskiej gospodarki oraz kluczowe aspekty dotyczące działalności firm z sektora automotive, m.in.:

  • Perspektywy rozwoju przemysłu motoryzacyjnego w Polsce,
  • Scenariusz dla europejskiej branży automotive na tle zachodzących światowych przemian,
  • Poruszone zostaną zagadnienia związane z przemysłem 4.0,
  • Przedyskutujemy sposoby wzmocnienia polskiego kapitału w motoryzacji,
  • Odpowiemy na pytanie jak wzmocnić swoja pozycję w procesach zakupowych,
  • Jak zapewnić pracowników w fabryce.

W trakcie spotkania jak co roku zostanie zorganizowana wystawa branżowa prezentująca najnowocześniejsze rozwiązania dedykowane całemu sektorowi automotive oraz cieszące się dużą popularnością spotkania kooperacyjne (B2B). W programie konferencji przewidziane są dodatkowo nowe wystąpienia oraz seminaria eksperckie.

Konferencje uświetnią dwa wieczory tematyczne, podczas których wręczone zostaną nagrody w kategoriach: Menedżer Roku, Inwestycja Roku oraz nagroda specjalna DEKRA Award.

Bijąca z roku na rok rekordy popularności konferencja AutoEvent odbędzie się w nowym miejscu. Dotychczasowy obiekt Villa Verde Congress & SPA w Zawierciu, mimo, że to jeden z większych obiektów już w tamtym roku nie pomieścił wszystkich naszych uczestników spotkania.

 Zapraszamy Państwa w dniach 20-22 czerwca 2017 do Hotelu Ossa Congress & SPA****

 Więcej informacji: www.autoevent.pl