AutoEvent 2020: DEBATA – 17-18 listopada, Zawiercie

To w Zawierciu a nie w Arłamowie odbędzie się tegoroczny AutoEvent, czyli XVI edycja corocznej konferencji dla przemysłu motoryzacyjnego, organizowanego przez Polską Izbę Motoryzacji.

Warto zatem datę 17-18 listopada 2020 odznaczyć w kalendarzu. Jeżeli nie powrócą obostrzenia związane epidemią to właśnie w tych dniach, w hotelu VillaVerde w Zawierciu branża przemysłu motoryzacyjnego, jak co roku spotka się ponownie.

Z racji niesłabnących doniesień pandemicznych i obostrzeń związanych z tą sytuacją, tegoroczne spotkanie zostało uszczuplone o jeden dzień. Dlatego zaczynamy 17 listopada po południu od rozmów kooperacyjnych B2B, rozmów które będą kontynuowane również przez cały kolejny dzień (18.11).

W tym roku spotkanie firm z przemysłu motoryzacyjnego odbędzie się w formie wielotematycznej debaty. Wśród zagadnień znajdą się m.in.

– nowa rzeczywistość w dobie pandemii koronawirusa – regionalizacja łańcuchów dostaw szansą dla Polski,

– łańcuchy logistyczne w dobie personalizacji pojazdów,

– AGD i Motoryzacja – nie całkiem sobie obce, czyli o możliwościach kooperacyjnych między tymi sektorami,

– rynek pracy a Przemysł 4.0 w motoryzacji – czy inteligentna automatyzacja rozwiązuje problem braku specjalistów?

– Brexit.

Na stronie internetowej konferencji – http://autoevent.pl/zgloszenia/  trwa rejestracja uczestników. W ramach wydarzenia będzie możliwość prezentacji produktów i usług na terenie targowym.

Istotna zmiana dotyczy rozmów kooperacyjnych, tzw. B2B. W tym roku będą się one odbywały przez cały czas trwania tego branżowego spotkania. Do dyspozycji będzie specjalnie wydzielona strefa do takich spotkań.

Obecnie trwają rozmowy z uczestnikami, firmami oraz organizacjami z zagranicy, które zwracają się z zapytaniami o możliwość udziału w AutoEvencie, mimo, że część wydarzeń targowych w tym roku została odwołana. Sam AutoEvent obfitował również będzie w wieczór tematyczny, plebiscyty i liczne atrakcje dodatkowe. Zaczynamy 17 listopada po południu od rozmów B2B.

Pamiętaj: AutoEvent 2020, 17-18 listopada, Zawiercie, Hotel Congress & Spa VillaVerde****

Więcej na www.autoevent.pl