AutoEvent 2019 – ostatnie chwile na zgłoszenia!

PROGRAM PRELEGENCI WYSTAWA NOCLEGI  PARTNERZY KONTAKT

Już za niespełna miesiąc, w dniach 12-14 czerwca w Rawie Mazowieckiej, odbędzie się XV jubileuszowa konferencja branżowa, której uczestnikami są firmy z przemysłu motoryzacyjnego.

Tak, tak – minęło już piętnaście lat od pierwszego, dorocznego spotkania, organizowanego przez Polską Izbę Motoryzacji. Sama Izba w tym roku również obchodzi swój jubileusz, czyli 25 lat od momentu jej powołania do życia przez przedstawicieli firm z sektora motoryzacyjnego.

Spotkajmy się zatem po raz piętnasty już za niespełna miesiąc w Rawie Mazowieckiej.

Dzień I (12 czerwca). Spotykamy się po południu i zaczynamy na luzie zawodami w piłkę nożną organizowanymi przez firmę TESA TAPE. Zmaganiom towarzyszył będzie grill i muzyka w stylu disco.

Dzień II (13 czerwca). Punkt dnia to oczywiście całodzienne obrady na sali plenarnej, w tym referaty i panele dyskusyjne dotyczące m.in. sytuacji i rozwoju polskiej motoryzacji, Przemysłu 4.0, logistyki i magazynowania, niskoemisyjności, szkolnictwa zawodowego.

Tegoroczni Prelegenci Pogram Konferencji

Wieczorem, jak co roku uroczysta Gala, w tym rozstrzygnięcie plebiscytów “Menedżer Roku” i “Inwestycja Roku” i oczywiście dobra zabawa.

Dzień III (14 czerwca). To już dzień finałowy, z naciskiem na rozmowy kooperacyjne B2B, poprzedzone panelem dyskusyjnym dotyczącym Rady Sektorowej oraz Dualnego Nauczania.

Przez trzy dni konferencji AutoEvent towarzyszyła będzie wystawa oraz szereg atrakcji zorganizowanych przez Partnerów wydarzenia. Nieocenioną zaletą tego spotkania jest możliwość nawiązywania nowych kontaktów oraz rozmowy kuularowe.

Dlatego jeszcze dzisiaj zgłoś swój udział w AutoEvent 2019! Dołącz do liderów przemysłu motoryzacyjnego!

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ