Auto Event 2024

Z przyjemnością ogłaszamy, że kolejnym panelistą, który zabierze głos na Konferencji AutoEvent’24 jest Krzysztof Inglot – Założyciel Personnel Service 
 
Jest menadżerem strategicznym, ekspertem HR oraz ekspertem ds. rynku pracy z ponad 25-letnim doświadczeniem zdobytym w dużych grupach kapitałowych. Prowadzi projekty restrukturyzacyjne w obszarze zarządzania i zasobów ludzkich dla kluczowych firm w Polsce. Autor wielu komentarzy i wypowiedzi eksperckich w mediach, dotyczących bieżącej sytuacji na rynku pracy.
 
W 2013 roku Krzysztof Inglot nabył uprawnienia i kompetencje do pełnienia funkcji Mediatora Międzynarodowego i Arbitra. W 2015 roku dołączył do zespołu ekspertów Centrum Badań i Analiz Pracodawców RP, a w 2020 roku objął funkcję Przewodniczącego Platformy HR oraz członka Rady Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.
 
Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na wydziale Zarządzania i Informatyki. Po ukończeniu studiów otrzymał tytuł Managera Zasobów Ludzkich, a także ukończył studia podyplomowe w zakresie Zarzadzania Zasobami Ludzkimi oraz Zarządzania Działem Handlowym. Laureat Wektora 2019, prestiżowej nagrody gospodarczej Pracodawców RP, m.in. za promowanie uczciwych praktyk w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy.
 
Blok tematyczny dt. „ Zarządzania transformacją i efektywnością przedsiębiorstw”
Do zobaczenia na Konferencji!
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAutoEvent 2024
Następny artykułAuto Event 2024

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997