Zmiana polityki produktowej Forda w Polsce

Miesiąc po ogłoszeniu przez firmę Ford Motor Company realizacji planu agresywnej polityki produktowej w Europie, Ford Polska prezentuje ofertę produktową, obowiązującą w IV kwartale roku.
– Miesiąc temu zaprosiliśmy do Amsterdamu naszych dealerów, pracowników oraz przedstawicieli mediów, by wzięli udział w specjalnym spotkaniu Go Further, podczas którego zaprezentowaliśmy gamę nowych samochodów osobowych, SUV, użytkowych oraz nowych technologii, powiedział Adam Kołodziejczyk, szef Ford Polska Sp. z o.o.. Tam też potwierdziliśmy, że w niedalekiej przyszłości na rynku europejskim, w tym w Polsce, pojawi się m.in. Ford Mustang, ikona amerykańskiej motoryzacji.

W Europie, w ramach strategii One Ford, realizowana jest ofensywa produktowa mająca na celu zapewnienie rentownego wzrostu Ford Motor Company oraz zaoferowanie nowych, globalnych modeli charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania, niskim zużyciem paliwa, wysokim poziomem bezpieczeństwa, atrakcyjną stylistyką oraz wysoką wartością. Jednym z jej etapów jest frontalny atak ofertowy na głównych rynkach europejskich.

– Polska znalazła się wśród wybranych rynków do, planowanych jeszcze na ten rok, szeroko zakrojonych działań marketingowych, powiedział Adam Kołodziejczyk. – Obniżyliśmy ceny najpopularniejszych na polskim rynku modeli osobowych oraz zapewniliśmy korzystne finansowanie ich zakupu. Dodatkowo każdy z tych pojazdów może być objęty 10-letnim programem ochrony gwarancyjnej w ramach programu Gwarancja12, dodał Kołodziejczyk.

Działania w Europie wzorowane są na transformacji wizerunku firmy Ford w Ameryce Północnej.

I tak np. ceny najpopularniejszych modeli zaczynać się będą odpowiednio: Ford Fiesta 3-drzwiowa z silnikiem benzynowym 1.25 l (60KM) od 36 900 zł; Focus, 5-drzwiowy z silnikiem benzynowym 1.6 l (85KM) od 52 800 zł; C-Max z silnikiem benzynowym 1.6 l (105KM) od 59 900 zł; C-Max Grand z silnikiem benzynowym 1.6 l (105KM) od 64 900 zł; Mondeo z silnikiem benzynowym 1.6 l (120KM) od 68 400 zł; S-Max z silnikiem benzynowym 2.0 l (145KM) od 85 900 zł; Galaxy z silnikiem benzynowym 2.0 l (145KM) od 89 900 zł.
AUTOR:  FORD, WNP.PL (AG)


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997