Zapraszamy na AutoEvent 2017 w dniach 20-22.06.2017

Najważniejsza i największa konferencja dla przemysłu motoryzacyjnego AutoEvent 2017 odbędzie się w Centrum Kongresowym OSSA w Rawie Mazowieckiej

AutoEvent od 12 lat gromadzi reprezentantów biznesu, prezesów największych firm z branży automotive, naukowców i praktyków, mających realny wpływ na rozwój polskiej branży motoryzacyjnej. Przez te lata konferencja zyskała nie tylko miano najbardziej merytorycznego spotkania automotive w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, lecz także stała się miejscem, gdzie łączy się biznes. Dlatego też od kilku lat oprócz firm z Polski, gościmy również przedstawicieli z takich państw jak: Włochy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry, Słowacja, Czechy, Rosja, Turcja, Chiny, Japonia. Stali uczestnicy, którzy brali udział podczas poprzednich edycji wiedzą, że to spotkanie to również świetna okazja do nawiązania kooperacji, ponieważ rokrocznie biorą w nim udział osoby z najwyższego szczebla i z największych firm motoryzacyjnych.

Na uwagę zasługuje również fakt, że dzięki zaawansowanym rozwiązaniom informatycznym konferencja AutoEvent stała się najnowocześniejszą platformą biznesową. Uczestnicy dzięki specjalnemu programowi do umawiania i obsługi spotkań B2B tuż po rejestracji mogą w pełni zarządzać swoimi spotkaniami w czasie rzeczywistym i na długo wcześniej zaplanować swój terminarz.

Agenda konferencji AutoEvent powstaje podczas wymiany opinii z partnerami, ekspertami, których zdanie szanujemy i cenimy. Ogłaszając datę XIII edycji wydarzenia, jednocześnie zachęcamy Państwa do zgłaszania sugestii tematów, które powinniśmy poruszyć podczas naszego spotkania.

AutoEvent to:
•    Wybitni eksperci i praktycy rynku motoryzacyjnego
•    Wykłady, dyskusje, debaty
•    Wystawa branżowa
•    Innowacje techniczne i technologiczne
•    Ponad 300 uczestników
•    Ponad 300 rozmowy kooperacyjne (B2B)
•    Rozstrzygniecie plebiscytów Menedżer Roku i Inwestycja Roku podczas uroczystej, wieczornej gali.

Tematy i sugestie do tegorocznej agendy konferencji prosimy przesyłać na adres: szczypinska@pim.org.pl

AutoEvent 2017
data: 20-22.06.2017
miejsce: Centrum Kongresowe Ossa, Ossa 1, 96-200 Rawa Mazowiecka
www.autoevent.pl