WYNAJMIJ POWIERZCHNIĘ MAGAZYNOWĄ W KRAKOWIE

Goodman, uznany deweloper powierzchni logistycznych, który zarządza szerokim portfolio powierzchni magazynowych i logistycznych na terenie całego kraju, oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe w Kraków Airport Logistics Centre (KALC). Park zlokalizowany jest w Modlniczce k. Krakowa, we wschodzącym zagłębiu logistycznym położonym w pobliżu drogi ekspresowej S7 (300 m), autostrady A4 i lotniska w Balicach (4 km).

W KALC dostępna jest powierzchnia magazynowa (w tym również powierzchnia biurowa i socjalna) w modułach magazynowych rozpoczynających się już od 1750 m². Oferujemy atrakcyjne ceny i warunki najmu, dzięki czemu KALC jest idealną lokalizacją dla Twojej firmy! Dbamy o utrzymanie jakości naszych magazynów, pozwalając najemcom skupić się na rozwoju biznesu. Na życzenie klienta oferujemy również możliwość budowy nowej powierzchni magazynowej klasy A (do 50 850 m²).

Dzięki swojemu atrakcyjnemu położeniu KALC jest idealnym miejscem do składowania i dystrybucji towarów oraz lekkiej produkcji. Zobacz, co może Ci zaoferować Kraków Airport Logistics Centre.

Goodman posiada bogate doświadczenie w pracy dla firm z sektora motoryzacyjnego – znamy Wasze potrzeby i potrafimy sprostać Waszym wymaganiom. Zaufały nam już m. in. takie firmy jak ILS (Inter Cars), Valeo, Gestamp oraz BMW. Dołącz do grona naszych klientów!

Skontaktuj się z nami:www.goodman.com/pl