Wykorzystaj możliwości, jakie daje Ekspert Flotowy!

Dobiega końca pierwszy etap IV edycji Eksperta Flotowego  (www.ekspert-flotowy.pl).
Za nami pełne III edycje, które przyniosły ze sobą nie tylko zmiany w losach zawodowych dziesiątek fleet managerów, ale pozostawiły po sobie przepastną bibliotekę materiałów edukacyjnych. Śmiało, wykorzystaj tę możliwość!

Ekspert Flotowy już dzisiaj oferuje w swojej bibliotece tematycznie poukładane artykuły, których liczba właśnie przekroczyła 150 sztuk! Kilkaset tysięcy liter układających się w niezwykle edukacyjny i narzędziowy przekaz dla Twojego rozwoju zawodowego. Serdecznie zachęcamy, aby regularnie odwiedzać portal ekspert-flotowy.pl, gdzie kilka razy w tygodniu znajdziecie nowe materiały. Zawsze świeże, zawsze napisane „w punkt” i niezmiennie – autorstwa praktyków
i specjalistów. Kawał dobrej i solidnej wiedzy jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

Czeluści platformy Eksperta Flotowego kryją w swoich zasobach ponadto liczne materiały
w formie video. W tym katalogu znajdziecie cały cykl „Ekspert Flotowy On-line”, który zawiera kilkadziesiąt minut wykładów i prelekcji oraz wywiadów z fleet managerami dzielącymi się swoimi sprawdzonymi i najlepszymi praktykami. Multimedialna część biblioteki skrywa również webinaria – kilkaset minut video, które powstało z myślą o niezwykle rozbudowanym przekazie wiedzy wspomaganym grafikami, wykresami i interaktywną prezentacją danych. Webinaria to spotkanie prawników, doradców podatkowych i znawców tematyki finansowej z uczestnikami za pośrednictwem on-line’owej platformy. Zapis tych spotkań możecie odtwarzać do woli.

Nie ma żadnych limitów, abonamentów czy ograniczeń. Chcemy, abyś korzystał ze wszystkich wyprodukowanych na potrzeby czterech edycji Eksperta Flotowego materiałów jak najczęściej. Chcemy być pewni, że umożliwiamy dostęp do treści, które okażą się pomocne w Twojej codziennej pracy i pozwolą zmodyfikować regulacje dotyczące firmowej floty i wpłyną na zoptymalizowanie kosztów oraz usprawnią procesy decyzyjne oraz komunikację w aspektach związanych z firmowym car parkiem.
Ekspert Flotowy powstał dla Ciebie! Zarejestruj się i dodatkowo zyskaj bezpłatną prenumeratę magazynu Flota oraz możliwość utrwalenia i weryfikacji nabytej wiedzy poprzez testy on-line dostępne na indywidualnych panelach uczestników projektu. Czekamy na Ciebie!
https://www.youtube.com/watch?v=j_5L4Yyy8qg