Wszędzie tam, gdzie powstają nowe konstrukcje

To hasło przyświeca twórcom każdego wydania magazynu „Projektowanie i Konstrukcje Inżynierskie”. Tak samo jest i w najnowszej, październikowej edycji miesięcznika.


Na zawartość numeru składają się publikacje o spawaniu MIG alumnium i jego stopów, obróbce skrawaniem żeliwa, szczegółowe opisy wybranych mechanizmów różnicowych, a także artykuły o projektowaniu  urządzeń, analizowaniu przepływu płynów i gazów w układach, oraz opracowanie o prawie autorskim w działalności inżynierskiej. Ponadto, jak zwykle, doniesienia z kraju i ze świata, nowości produktowe i technologiczne, relacje z wydarzeń branżowych i in.

Zamieszczane w kolejnych wydaniach cenne uwagi od doświadczonych praktyków przydają się czytelnikom przy projektowaniu detali i urządzeń, doborze materiałów i technologii oraz przy końcowym wytwarzaniu produktu. Z kolei wywiady z uznanymi konstruktorami z Polski i zagranicy – głównie z rynku motoryzacyjnego – poruszają tematykę koncepcji, trendów i rozwoju branży. Czasopismo stara się inspirować czytelników do stosowania nowatorskich rozwiązań ale też przypomina sprawdzone i wielokrotnie wykorzystywane metody pracy przy projektowaniu i konstruowaniu produktów.

W prenumeracie miesięcznik „Projektowanie i Konstrukcje Inżynierskie” dostępny jest o ok. 40% taniej niż w sprzedaży detalicznej.

www.konstrukcjeinzynierskie.pl