Witamy nowe firmy członkowskie PIM

Serwis samochody wykonujący naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich marek.

http://www.auto-kolor.com.pl/

Firma NGplast Sp. z o.o. działa branży opakowaniowej na rynku europejskim od 2011 roku. Nasza działalność opiera się na tworzeniu rozwiązań pod indywidualne potrzeby klienta korzystając z szerokiej bazy tworzyw sztucznych.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań przemysłowych z płyt komórkowych, pełnych oraz spienionych w postaci opakowań rotacyjnych, pudeł międzyoperacyjnych, wszelkiego typu przekładek oraz separatorów. Posiadamy pełne zaplecze techniczne pozwalające na wykrawanie, zgrzewanie, zszywanie, termoformowanie, frezowanie oraz drukowanie. Dodatkowym atutem jest doświadczony dział projektowy oraz zaplecze ploterów do masowej produkcji , jak również krótkich serii oraz wzorów. Nasi główni odbiorcy należą do branży automotive, AGD jak również szeroko pojętego przetwórstwa tworzyw sztucznych.

www.ngplast.pl

MKCoders to software house specjalizujący się w wytwarzaniu oprogramowania „szytego na miarę”, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów z różnych branż. Obecnie prowadzony jest sztandarowy projekt z dziedziny motoryzacji – WORKSHOP. Jest to darmowa aplikacja do zarządzania warsztatem samochodowym, a zawiera takie funkcjonalności jak:

  • CRM – baza klientów
  • Baza pojazdów
  • Terminarz zleceń dla warsztatu
  • Kosztorysowanie napraw
  • Generowanie zleceń dla warsztatu
  • Historia przeglądów pojazdu.

https://mkcoders.com/pl/

Firma zajmuje się:

– analizą i nadzorem nad procesami likwidacji szkód

– szkoleniami Audatex, DAT

– operaty, wyliczenia utraty wartości handlowej

– wykonywaniem kosztorysów technologicznych napraw pojazdów.

Solaris Bus & Coach S.A. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na prawie 25-letnim doświadczeniu i ponad 19 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach S.A. dołączył do grupy CAF, która objęła 100% udziałów w spółce.

https://www.solarisbus.com/