Webinar TLA – KSeF a wyzwania w organizacji 26.09.2023

Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar TLA: „KSeF a wyzwania w organizacji”, który odbędzie się już 26 września 2023 roku o godzinie 11:00.

Podczas webinaru omówimy takie zagadnienia jak:

  1. Co to jest KSeF i po co jest wdrażany?
  2. Jak wdrożyć się do KSeF, czyli czy jest to tylko problem informatyczny?
  3. System działania i rodzaje uprawień w KSeF
  4. Wybrane problemy przy wdrożeniu dla strony sprzedażowej/logistyki:
    • Wysyłka FV razem z towarem
    • Działanie w trybie awarii
  5. Wybrane problemy przy wdrożeniu dla strony zakupowej:
    • Zakupy pracownicze

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań przez Uczestników, na które postaramy się odpowiedzieć na końcu webinaru.

Ponadto każdy z zapisanych Uczestników, po zakończonym spotkaniu otrzyma materiały szkoleniowe (prezentacja i nagranie).

Czas trwania: 1 h

Formularz zgłoszeniowy

Prowadzący:

Partnerzy webinarium:

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości. inQUBE UIP integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych. Najemcy mają dostęp do budynku 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.

Polska Izba Motoryzacji jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. Powstała w 1994 roku i skupia przedstawicieli szeroko rozumianego lobby sektora motoryzacyjnego. Zrzeszamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa i stowarzyszenia działające w Polsce.

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Motoryzacja i Elektomobilność – Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym z uwzględnieniem elektromobilności stanowi ogólnopolską platformę wymiany doświadczeń pomiędzy sferą edukacji formalnej i poza formalnej a przedsiębiorcami. Rada buduje partnerstwa przedsiębiorstw z instytucjami rynku pracy, co pozwala na dostarczenie wiarygodnych danych o potrzebach kwalifikacji w sektorze. W ramach projektu odbiorcami wsparcia są przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej z uwzględnieniem elektromobilności.

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest jedną z czternastu specjalnych stref ekonomicznych w Polsce, które powstały, aby służyć przyspieszeniu wzrostu gospodarczego w danej części kraju. Organem zarządzającym Strefą jest Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka Akcyjna, która od 1996 r. realizuje cele i zadania warunkujące funkcjonowanie specjalnej strefy ekonomicznej w północno-wschodniej części Polski. Obecnie Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. pełni funkcję zarządzającego obszarem wspierania nowych inwestycji o łącznej powierzchni ok. 26 414 km² (2 641 400 ha)

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna działa w południowo-zachodniej Polsce, na terenie województwa dolnośląskiego, istnieje od 1997 roku. Poza podstawową pomocą oferowaną firmom skupionym w LSSE  Zarząd Strefy organizuje spotkania, warsztaty, szkolenia, Forum HR oraz przydziela każdej firmie opiekuna – osobę, która zawsze służy pomocą i radą, jest najbliżej przedsiębiorstwa, wspiera i pomaga.

Źródło: Kancelaria TLA