2 wolne miejsca: Szkolenia na Rzeczoznawców Samochodowych

Cel szkolenia:

Program Certyfikacji Rzeczoznawców został przygotowany dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu motoryzacji, oraz otrzymać ich potwierdzenie w postaci certyfikatu uznanej na całym świecie jednostki certyfikującej jaką jest TÜV Nord.

Materiał, który wykładają doświadczeni eksperci został przygotowany tak aby w ciekawy i bezpośredni sposób przedstawić problematykę zagadnienia oraz zwrócić uwagę na kluczowe problemy z nim związane.

Zakres szkolenia:

Całokształt obowiązującego materiału, został podzielony na dwa etapy – podstawowy i rozszerzony:

  • Podstawowy – dla chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu budowy pojazdów, wykonywania prostych czynności kosztorysowania napraw i wycen a także zapoznania się z warunkami dopuszczającymi pojazdy do ruchu. Etap zawiera także wstęp do rzeczoznawstwa, przygotowujący do napisania samodzielnie prostych opinii.
  • Rozszerzony – dla osób chcących dalej rozwijać swoje zainteresowania i wiedzę, a także dla tych, którzy planują przystąpienie do egzaminu w Polskim Związku Motorowym oraz wpisanie na listę Rzeczoznawców Samochodowym Ministerstwa Infrastruktury. Etap zawiera wykłady związane z rekonstrukcją wypadków, przyczynami pożarów w pojazdach, rozwinięcie tematu diagnostyki komputerowej z pierwszego etapu oraz informacje o pojazdach zabytkowych. Na tym etapie można również skorzystać ze spotkań z Rzeczoznawcami prowadzącymi w celu skonsultowania pierwszych napisanych opinii

Osoby zainteresowane wpisem mogą po szkoleniu podstawowym rozpocząć asystenturę u Rzeczoznawcy prowadzącego.

Program szkolenia obejmuje 30 godzin zajęć podzielonych na dwa dwudniowe zjazdy weekendowe.

DATA SZKOLENIA:  12-13.09.2020 oraz 19-20.09.2020 

MIEJSCE SZKOLENIA: Katowice, ul. Narutowicza w siedzibie firmy Expert GO

CENA SZKOLENIA: Całkowity koszt szkolenia to 2800zł.

ORGANIZATOR SZKOLENIA:  www.expertgo.pl

ZAPISY NA SZKOLENIE: 792 266 560;  szkolenia@expertgo.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału !

Na szkolenie zapraszamy Państwa lub osoby z Państwa otoczenia branżowego