Sukces to sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu

Są ludzie, z którymi dogadujesz się błyskawicznie, inni działają ci na nerwy, a niektórzy doprowadzają cię do szewskiej pasji. W życiu towarzyskim możesz dobierać sobie znajomych, jednak w biznesie nie raz przyjdzie ci pracować z osobami, z którymi trudno ci się porozumieć. Czy chciałbyś dostać narzędzie, dzięki któremu zamiast konfliktów uda ci się zbudować relacje oparte na sympatii i zaufaniu?
W czwartek 2 października w Warszawie całodniowe seminarium poprowadzi dr Robert A. Rohm, twórca autorskiego programu analizy rozpoznawania osobowości. Jego system pozwala na skuteczniejszą komunikację z członkami zespołu, klientami, sprzedawcami, przełożonymi, co szybko przekłada się na znaczącą poprawę wyników biznesowych.
Model Ludzkiego Zachowania, którego nauczymy się 2 października działa. Jeśli go zastosujesz, będziesz wiedział, jakich argumentów używać wobec różnych typów klientów czy członków zespołu. Zapewne odkryłeś, że to, co sprawdza się w kontakcie z jednym człowiekiem, może być całkowicie nieskuteczne z innym. Dowiesz się, dlaczego tak jest i co możesz z tym zrobić.
W ciągu swojej kilkudziesięcioletniej kariery dr Rohm przeszkolił już setki tysięcy ludzi, z czego największa grupa liczyła 70 tys. osób na pojedynczym szkoleniu! W Stanach jest znany jako najczęściej „powtórnie zapraszany” mówca. W Polsce będzie po raz pierwszy.
Zapraszamy do obejrzenia fragmentów wystąpień dr Roberta Rohma www.robertrohm.pl

Polska Izba Motoryzacji objęła patronatem konferencję dr. Roberta A. Rohma.